BK Filter saspringtā spēlē uzvar Liepāja komandu ar 81:78

12. Marts 2018

12.marta vakarā Meža skolā kārtējā LBAL spēlē tikās BK Filter un Liepāja. Ja BK Filter šī spēle vairāk vai mazāk no turnīra tabulas viedokļa neko neizšķīra, tad BK Liepājai šī bija "būt vai nebūt" spēle, jo zaudējuma gadījumā komandai būtu jāatvadās no cerībām iekļūt Final 4. Spēli veiksmīgāk iesāka BK Filter, pirmo ceturtdaļu uzvarot ar 23:14, tomēr līdz puslaika pārtraukumam BK Liepāja spēja rezultāta starpību nedaudz samazināt. Pēc nospēlētām 20 minūtēm tablo vēstīja 39:33 BK Filter komandas labā. Puslaika pārtraukumā ar veiksmīgu metienu no centra izcēlās BK Filter spēlētājs Dins Rūdolfs Dancis, kurš nopelnīja iepakojumu Pepsi no līgas atbalstītājiem. Lielāko otrā puslaika daļu Salacgrīvas komanda turējās 6-10 punktu vadībā, tomēr 4 minūtes pirms spēles beigām liepājnieki ar vairākiem precīziem tālmetieniem spēja rezultāta starpību samazināt līdz -2. Tomēr pašā galotnē BK Filter ar Edgara Šilberga un Daumanta Pabriežas precīzajiem tālmetieniem nodrošināja savai komandai uzvaru. Spēles gala rezultāts - 81:78. Rezultatīvākie uzvarētāju rindās bija ārējās līnijas spēlētāji Kristaps Kalniņš, Edgars Šilbergs un Daumants Pabrieža, gūstot attiecīgi 24, 21 un 16 punktus. BK Liepāja sastāvā veiksmīgākie bija Mārtiņš Striks ar 18 punktiem, Raivis Kabiņeckis ar 17 punktiem, bet Staņislava Petrovska kontā 14 punkti. Spēles vērtīgākā spēlētāja balvu no bāra "Ezītis miglā" saņēma Edgars Šilbergs - 21 punkts, 8 atlēkušās bumbas un 7 rezultatīvās piespēles.