Bk Salaspils pārsteidz Rumba/LSPA un izcīna uzvaru ar rezultātu 85:82

1. Marts 2018

1.marta LBAL spēlē Salaspils sporta skolas zālē tikās BK Salaspils un Rumba/LSPA. Ļoti sīvā spēlē BK Salaspils izdevās izcīnīt smagu uzvaru ar rezultātu 85:82. Visa spēle no paša sākuma līdz pat beigām noritēja ļoti līdzīgā cīņā. Par spēles saspringtumu liecina tas, ka 40 minūšu laikā nevienai no komandām neizdevās iegūt lielāku pārsvaru par 6 punktiem, un spēles laikā vadība mainījās 17 reizes. Minūti līdz beigām BK Salaspils bija vadībā ar +1 un bumbas kontrole piederēja Rumbas komandai. Uzbrukumu ar precīzu metienu noslēgt neizdevās, bet arī laukuma otrā galā BK Salaspils spēlētāja Artūra Melnieka 2 soda metieni bija neprecīzi. 15 sekundes pirms beigām LSPA/Rumba pieprasīja minūtes pārtraukumu, lai izspēlētu savu uzbrukumu. Plānotā kombinācija neizdevās, tāpēc Arvim Savčenko nācās izpildīt ļoti samocītu metienu, kuru nobloķēja Pēteris Lunts. 0,5 sekundes līdz mača beigām pret Luntu tika pārkāpti noteikumi, un Pēteris realizēja abus soda metienus. Rumbas pēdējais uzbrukums nebija precīzs, un BK Salaspils svinēja uzvaru ar 3 punktu pārsvaru - 85:82, sagādājot pretiniekiem otro zaudējumu sezonā. Kārtējo iespaidīgo spēli BK Salaspils sastāvā aizvadīja Jānis Lasmanis - 34 punkti un 11 atlēkušās bumbas. Ar 12 punktiem viņam asistēja Artūrs Melnieks. Rumba/LSPA sastāvā rezultatīvākie bija Guntars Dīķis ar 20 punktiem (tālmetieni 5/7) un Ainārs Tomašs ar 13 punktiem.