Tuvākajā laikā noskaidrosies, kuras LBAL komandas pārstāvji dosies bezmaksas ceļojumā uz Grieķiju

11. Janvāris 2018

Turpinām informēt par situāciju Latvijas basketbola alternatīvās līgas puslaika pārtraukuma trīspunktu metienu konkursa tabulā par cīņu uz apmaksātu 5-6 dienas garu ceļojumu uz Grieķiju - uz Jāņa Strēlnieka basketbola spēli. No 12 spēļu kārtām, pēc kurām būs noskaidrojušās 2 finālistes, pagaidām komandas ir aizvadījušas 8-10 spēles. Šobrīd reālas iespējas doties ceļojumā saglabā 5 komandas. Atgādinām, ka ja vienāds uzvaru skaits būs vairākām komandām, augstāku vietu ieņems komanda, kurai būs labāk veicies savstarpējās spēlēs. Ja arī šie rādītāji būs vienādi, kā nākamā tiks ņemta vērā kopējā iegūtu/zaudēto punktu attiecība. Pēc pēdējās 2.apļa spēles, kura notiks 8.februārī būs skaidrs, kuras 2 komandas būs kvalificējušās finālam. Pēc tam tuvāko dienu laikā tiks izspēlēts fināls, un pēc tam vienīgais, kas atliks uzvarētājkomandas 2 pārstāvjiem - rezervēt atvaļinājumus darbā vai brīvdienas no studijām, un doties izbaudīt Atēnu šarmu. Atgādinām, ka organizatori no savas puses uzvarētājkomandas 2 pārstāvjiem nodrošina: 1) Lidojumus Rīga-Atēnas-Rīga 2) Dzīvošanu 3-4 zvaigžņu viesnīcā uz 5-6 dienām 3) Biļetes uz Jāņa Strēlnieka basketbola spēli Eirolīgā vai Grieķijas čempionātā 4) Vakariņas ar Jāni Strēlnieku. Jebkuru jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzu sazinieties ar organizatoriem - lbal.org@gmail.com vai rakstot uz www.facebook.com/lbal