BK Filter ar rezultātu 78:64 pārspēj BK Anzāģe

10. Janvāris 2018

Šīvakara LBAL spēlē tikās 2 komandās, kuru mājas zāle ir Meža skola - BK Filter un BK Anzāģe. Līdzšinējā turnīrā labāk bija veicies BK Filter - 7 uzvaras un 2 zaudējumi, turpretī, šodienas pretiniekiem - 2 uzvaras un 5 zaudējumi. Spēles pirmā ceturtdaļa pagāja punkts punktā. Nevienai no komandām neizdevās atrauties tālāk par pāris punktiem. Pirmās 10 minūtes noslēdzās ar rezultātu 19:17 BK Filter labā. Otrās ceturtdaļas sākumā BK Anzāģe pieļāva vairākas kļūdas pēc kārtas, kas noveda pie tā, ka pretinieki jau pirmajās minūtēs ieguva 10 punktu pārsvaru. Pateicoties Eduarda Alberta Vīksnas spēlei aizsardzībā (5 bloķēti metieni jau pirmajā puslaikā), komanda pirmajā puslaikā ielaida tikai 27 punktus, paši gūstot 43. Puslaika pārtraukumā notiekošajā Jāņa Strēlnieka trīspunktu metienu konkursā svarīgu uzvaru izcīnīja BK Filter snaiperis Egons Vilde, kurš ar rezultātu 7:3 pārspēja BK Anzāģe pārstāvi Ģirtu Pineti. Otrajā puslaikā spēles gaitā lieli pavērsieni nenotika. BK Filter stabili turējās 12-16 punktu vadībā, un par spīti visiem centieniem, BK Anzāģe komandai neizdevās nopietni apdraudēt pretinieku uzvaru. Spēles gala rezultāts - 78:64. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā bija Edgars Brumermanis ar 16 gūtajiem punktiem (+7 atlēkušās bumbas un 7 izprovacētās piezīmes). Edgaram Šilbergam 13 punkti, 10 atlēkušās bumbas un 6 piespēles, bet par spēls MVP tika atzīts Salacgrīvas leģenda Mārcis Kalniņš - 12 punkti un 8 atlēkušās bumbas, kurš saņēma dāvanu no līgas atbalstītājiem - bāra "Ezītis miglā". BK Anzāģe sastāvā izcēlās Edijs Veinbergs un Ģirts Pinete, katrs gūstot pa 17 punktiem. Intara Jansona kontā 16 punkti.