Rumba/LSPA pārliecinoši pārspēj BK LAVE

4. Janvāris 2018

2018.gada pirmajā spēlē tikās Rumba/LSPA un BK LAVE. Ņemot vērā faktu, ka spēle notika tikai dažas dienas pēc Jaunā gada sagaidīšanas, kuru ierasti Alūksnē svin jau sākot no Ziemassvētkiem, par izteiktiem favorītiem varēja uzskatīt Rumba/LSPA komandu. Spēle to arī apstiprināja - jau no pirmajām minūtēm dominēja laukuma saimnieki, liekot BK LAvE trenerim Andrejam Bušenko pieprasīt minūtes pārtraukumu jau pēc nospēlētām 4 minūtēm pie rezultāta 12:0. Pēc tam viesiem izdevās gūt 7 punktus pēc kārtas, tomēr pašas ceturtdaļas beigas atkal piederēja Jāņa Rimbenieka vadītajiem puišiem - tā noslēdzās ar rezultātu 31:9. Otrajā ceturtdaļā spēles raksturs nemainījās, un tai noslēdzoties tablo vēstīja 60:29. Puslaika pārtraukumā notiekošajā Jāņa Strēlnieka trīspunktu metienu konkursā Rumba/LSPA pārstāvis Guntars Dīķis pārspēja Klāvu Bērziņu ar rezultātu 7:2. Otrajā puslaikā tabulas līderi sāka mazliet atlaist grožus aizsardzībā, tomēr uzbrukumā spēja būt tikpat rezultatīvi kā pirmajā puslaikā. Pakāpeniski palielinot pārsvaru, spēle noslēdzās ar rezultātu 114:69 Rumba/LSPA komandas labā. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija Nauris Miezis ar 35 gūtajiem punktiem (metieni no spēles 13/28). 20 punkti Valtam Dambergam, bet ar pirmo Triple-Double šajā sezonā izcēlās Arvis Savčenko - 12 punkti, 13 atlēkušās bumbas un 10 rezultatīvas piespēles. BK LAVE rindās izcēlās Klāvs Bērziņš ar 16 punktiem un Rūdolfs Sviklis ar 15 punktiem. Par spēles MVP pirmo reizi šosezon tika atzīts Valts Dambergs, kurš saņēma balvu no LBAL līgas atbalstītājiem - bāra "Ezītis miglā".