BK Salaspils lielisks otrais puslaiks un pārliecinoša uzvara pār BK LAVE

4. Decembris 2017

30.novembra vakarā Salaspils sporta skolā tikās BK Salaspils un BK LAVE komandas. Spēli veiksmīgāk iesāka BK Salaspils, kura pirmo ceturtdaļu noslēdza savā labā ar rezultātu 20:9. Otrajā ceturtdaļā BK LAVE spēja līdzsvarot spēli un pat izvirzīties vadībā. Mazrezultatīvais pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu BK LAVE pārsvaru 29:28. Spēles lielajā pārtraukumā ar veiksmīgu metienu no laukuma centra atzīmējās Kolberģa pilsētas gada cilvēks 2017 BK LAVE komandā Jānis Strapcāns, kurš ar šo metienu nopelnīja dzērienu iepakojumu no līgas atbalstītājiem Pepsi. Jāņa Strēlnieka trīspunktu metienu konkursā situāciju tabulā vēl vairāk sarežģīja BK LAVE pārstāvis Rūdolfs Sviklis, kurš ar rezultātu 7:5 pārspēja BK Salaspils pārstāvi Valdi Razumovski. 3 spēles pirms pirmā apļa beigām katra no komandām ir izcīnījusi vismaz 2 uzvaras, kas sola ļoti interesantu cīņu par ceļojumu otrajā aplī. Spēles otrais puslaiks sākās ar BK Salaspils izrāvienu 10:2, kas BK LAVE lika pieprasīt minūtes pārtraukumu jau pēc nospēlētām 3 minūtēm. Tas tomēr nespēja mainīt BK Salaspils uzņemto spēles ritmu - ar katru nākamo minūti komanda spēja palielināt savu pārsvaru, un, spēlei noslēdzoties, komanda svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 79:47. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 17 gūtajiem punktiem un 9 atlēkušajām bumbām bija Valdis Razumovskis. Ar 12 punktiem un 9 atlēkušajām bumbām viņam asistēja Sandis Ceplītis, kurš arī tika atzīts par spēles MVP un saņēma balvu no līgas atbalstītāja - bāra "Ezītis miglā". Jāatzīmē arī Jāņa Lasmaņa sniegums - 9 punkti un 19 izcīnītās bumbas, tādējādi uzstādot šīs sezonas LBAL rekordu. BK LAVE rindās rezultatīvākais ar 12 punktiem un 9 izcīnītām bumbām bija Jānis Kliesmets. Ar 10 gūtājiem punktiem palīdzēja Raivis Bērziņš.