BK Filter turpina bez zaudējumiem, uzvarēta arī BK Liepāja

27. Novembris 2017

Šovakar Rīgas Ziemeļvalstu ģimnāzijā tikās BK Liepāja ar BK Filter. Līdz šim turnīrā labāk bija veicies BK Filter komandai, kura bija izcīnījusi 4 uzvaras tikpat aizvadītās spēlēs. BK Liepāja bilance - 1 uzvara un 3 zaudējumi. Spēles pirmā ceturtdaļa aizritēja rezultatīvā, līdzīgā cīņa, kuru ar 4 punktu pārsvaru izdevās pabeigt BK Filter - 25:21. Otrajā ceturtdaļā viesiem savu pārsvaru izdevās palielināt līdz +10, tā noslēdzās ar rezultātu 47:37. Jāatzīmē, ka puslaika pārtraukumā ar rezultatīvu metienu no laukuma centra atzīmējās BK Filter spēlētājs Edgars Brumermanis, kurš par to nopelnīja iepakojumu Pepsi no līgas atbalstītājiem. J.Strēlnieka balvas izcīņā trīspunktu metienos BK Liepāja pārstāvis Kristiāns Godiņš sarūpēja pirmo zaudēju BK Filter komandai, uzvarot tās snaiperi Kristapu Kalniņu ar rezultātu 7:6. Spēles otrajā puslaikā sāka izpausties līgas līderu pārākums. Uzvarot arī katru no nākamajām ceturtdaļām, galarezultātā BK Filter varēja svinēt jau piekto panākumu pēc kārtas, ar rezultātu 91:65. Rezultatīvākie uzvarētāju rindās bija Eduards Alberts Vīksna ar 24 punktiem, 12 atlēkušajām bumbām un 7 rezultatīvām piespēlēm. 24 punktus sakrāja arī Edgars Šilbergs, kuram arī 6 atlēkušās bumbas un 6 rezultatīvās piespēles. BK Liepāja sastāvā nedaudz līdz Triple-Double pietrūka Mārtiņam Strikam - 14 punkti, 8 atlēkušās bumbas un 7 rezultatīvās piespēles. Atim Eglītim 14 punkti un 7 bumbas, savukārt, Double-Double sev noformēja Kristiāns Šmits - 13 punkti un 11 atlēkušās bumbas. Nākamā spēle jau šajā ceturtdienā, 30.novembrī, kad Salaspils sporta skolas zālē plkst. 20:15 tiksies BK Salaspils pret BK LAVE.