BK Alsviķi/Steelconstructor pārsteidz čempionus un izcīna uzvaru

23. Novembris 2017

23.novembra LBAL spēlē tikās Rumba/LSPA pret BK Alsviķi/Steelconstructor. Spēli pārliecinošāk iesāka vairākkārtējie līgas čempioni Rumba, izvirzoties vadībā ar rezultātu 8:0, tomēr līdz ceturtdaļas beigām pretinieki pakāpeniski spēja rezultāta starpību samazināt līdz -3 (19:16). Otrajā ceturtdaļā aktivizējās Alsviķu komandas trīspunktu metienu brigāde, kura otrajās 10 minūtēs realizēja 6 trīspunktu metienus. Tas mazliet negaidīti pēc puslaika vadībā ļāva atrasties Austrumvidzemes komandai - 37:34. Puslaika pārtraukumā notiekošajā J.Strēlnieka trīspunktu metienu konkursā BK Alsviķi/Steelconstructor ļoti sīvā cīņā ar 7:6 pārspēja Rumba/LSPA snaiperi Guntaru Dīķi. 3. ceturtdaļa pagāja līdzīgā cīņā. Rumba/LSPA mēģināja panākt pretiniekus, tomēr zemā trīspunktu metienu precizitāte (visā spēlē 8/36 jeb 22%) to neļāva izdarīt. Pēc 30 spēlētām minūtēm tablo joprojām vēstīja 60:59 Alsviķi/Steelconstructor komandas labā. Pēdējās 10 minūtes kļuva par Artūra Lūša šovu. Bijušais BK Barons spēlētājs par spīti ļoti aktīvai Naura Mieža aizsardzībai spēja raidīt grozā metienus arī no ļoti grūtām pozīcijām, kas Alsviķu komandai atnesa mazliet negaidītu, bet pilnībā pelnītu uzvaru ar rezultātu 87:78. Rezultatīvākais spēlētājs bija jau pieminētais Artūrs Lūsis, kas maču pabeidza ar 34 gūtiem punktiem (2p. 7/10, 3p. 6/8). Mārtiņš Pētersons pievienoja 15 punktus un 8 atlēkušās bumbas. Rumba/LSPA sastāvā rezultatīvākie bija Guntars Dīķis ar 19 gūtajiem punktiem un Nauris Miezis ar 18 punktiem.