BK Filter izcīna trešo uzvaru, Šilbergam 28+8+5

6. Novembris 2017

Šovakar Meža skolā notika kārtējā LBAL regulārās sezonas spēle, kurā tikās BK Filter un BK Anzāģe. Spēles pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā spēlē, kurā nevienai komandai neizdevās iekrāt vērā ņemamu pārsvaru - tā noslēdzās ar BK Anzāģe uzvaru ar 17:15. Sākot ar otro ceturtdaļu, BK Filter pakāpeniski izvirzījās vadībā, uzvarēja katru nākamo ceturtdaļu, un spēlei noslēdzoties, svinēja uzvaru ar rezultātu 88:72. Lielisku spēli aizvadīja BK Filter saspēles vadītājs Edgars Šilbergs, kurš izcēlās ar 28 gūtajiem punktiem (metieni no spēles 10/16), 8 atlēkušajām bumbām un 5 piespēlēm. Viņam palīdzēja Daumants Pabrieža un Kārlis Valenieks ar attiecīgi 15 un 10 gūtajiem punktiem. BK Anzāģe sastāvā izcēlās Rūdolfs Melnis ar 15 punktiem (+7 atl.b. un 5 piesp.) un Kristaps Bērziņš ar 13 punktiem (+5 atl.b. un 9 piesp.). BK Filter tā bija trešā uzvara tikpat aizvadītās spēlēs, bet BK Anzāģei pēc pirmajā spēlē izcīnītās uzvaras šis ir otrais zaudējums pēc kārtas. Arī J.Strēlnieka trīspunktu metienu konkursā uzvarēja BK Filter. Ļoti sīvā cīņā Edgars Šilbergs ar 7:6 pārspēja BK Anzāģe pārstāvi Ediju Veinbergu. BK Filter komanda spērusi soli pretī ceļojumam uz Grieķiju, jo šī ir komandas trešā uzvara tikpat aizvadītās spēlēs. Nākamās LBAL spēles gaidāmas ceturtdien, 9.novembrī, kad LSPA zālē 19:45 tiksies Rumba/LSPA pret BK Salaspils, un 21:15 gaidāma novadnieku cīņa - BK LAVE pret BK Alsviķi/Steelconstructor.