K.Kalniņam 36, Vīksnam 26+21, BK Filter galotnē pieveic Alsviķi/Steelconstructor

14. Marts 2019

Ceturtdienas vakarā LBAL līgas regulārās sezonas turnīrā notika 1 spēle. LSPA zālē savā starpā sacentās TOP-4 komandas - laukuma saimnieki Alsviķi/Steelconstructor pret BK Filter. Spēli daudz veiksmīgāk iesāka BK Filter basketbolisti. Ar precīziem tālmetieniem izcēlās Kristaps Kalniņš, zem groziem neapturams bija Eduards Alberts Vīksna, un pēc nospēlētām 10 minūtēm filtri bija vadībā ar 31:17. Otrajā ceturtdaļā Alsviķiem tikai epizodiski izdevās samazināt pretinieku pārsvaru, jo tas stabili turējās 10-15 punktu robežās. Puslaika rezultāts 51:38, joprojām vadībā atradās BK Filter. Otrajā puslaikā aktivizējās Alsviķu basketbolisti. Veiksmīgāko spēli sezonā aizvadīja komandas uzbrucējs Andris Pētersons, ar precīzām piespēlēm savus komandas biedrus apgādāja Niks Gaigalietis (kopā spēlē viņam 10 piespēles), un pašās trešās ceturtdaļas beigās laukuma saimnieki pat spēja pārņemt vadību. Pēc 30 minūtēm Alsviķi/Steelconstructor komandai bija 1 punkta pārsvars - 66:65. Pēdējā ceturtdaļā noritēja līdzīga cīņa, tomēr visu tās laiku ar nelielu pārsvaru vadībā bija BK Filter. Alsviķu komandai aizsardzībā joprojām ļoti lielas problēmas sagādāja Kalniņa un Vīksnas segšana, un par spīti milzīgajam cīņassparam, tomēr beigās nācās atzīt sāncenšu pārākumu. Beigu rezultāts - 96:91, BK Filter izcīnot grūtu uzvaru. Rezultatīvāko spēli sezonā uzvarētāju sastāvā aizvadīja Kristaps Kalniņš - 36 punkti (tālmetieni 8/20), 8 atlēkušās bumbas un 6 rezultatīvās piespēles. Artura Storostita cienīgs Double-Double Eduardam Albertam Vīksnam - 26 punkti un 21 atlēkusī bumba. Produktīvs sniegums arī Jānim Zarānam - 16 punkti un 7 piespēles. Alsviķi/Steelconstructor rindās veiksmīgākais bija Andris Pētersons ar 25 gūtajiem punktiem. 18 punkti un 10 bumbas Viesturam Vilkaušam, Kaktusam Vītolam 14 punkti un 10 bumbas, bet Niks Gaigalietis izcēlās ar 12 punktiem un 10 piespēlēm.