BK Filter ar 82:72 pārspēj BK Anzāģe

12. Marts 2019

Otrdienas vakara LBAL spēlē Meža skolā sacentās BK Filter pret BK Anzāģe. Ļoti rezultatīvajā pirmajā ceturtdaļā nedaudz veiksmīgāki bija BK Filter, kuri pirmās 10 minūtes uzvarēja ar 29:23. Rezultatīvs basketbols turpinājās arī otrajā ceturtdaļā, un arī pēc tās vadību neatdeva Salacgrīvas puses komanda. Puslaiks noslēdzās ar rezultātu 51:44. Spēles otrajā puslaikā rezultativitāte nedaudz samazinājās. BK Anzāģe darīja visu, kas bija viņu spēkos, lai rezultāta starpību sadeldētu, tomēr tuvāk kā līdz -5 nevienu brīdi pievilkt neizdevās. Spēle noslēdzās ar BK Filter uzvaru 82:72. Rezultatīvāko spēlo sezonā aizvadīja Renārs Vilmārs Kānītis, kurš guva 18 punktus. 17 punkti un 16 bumbas Eduardam Albertam Vīksnam, bet Edgars Edelmanis atzīmējās ar 16 punktiem. BK Anzāģe sastāvā rezultatīvākie ar 15 gūtajiem punktiem bija Edijs Veinbergs un Kristaps Pugačs. 11 punktus guva Agris Bileskalns, bet 10 punkti un 10 bumbas Gvido Zaļmežam.