Drošas uzvaras izcīna Rumba/LSPA un Alsviķi/Steelconstructor

7. Marts 2019

Ceturtdienas LBAL dubultajā LSPA zāles basketbola vakarā notika 2 spēles. Pirmajā spēlē sacentās divas Jāņa Rimbenieka vadītās komandas - Rumba/LSPA pret LSPA. Lai gan brīžiem LSPA studentu komanda spēja izrādīt ievērojamu pretestību pieredzējušākajiem kolēģiem, tomēr par spēles uzvarētāju šaubu nebija. Uzvarot katru no spēles ceturtdaļām, beigās Rumba/LSPA svinēja pietiekami pārliecinošu uzvaru ar 114:86. Rezultatīvāko spēli sezonā aizvadīja Rumba/LSPA spēlētājs Kaspars Zālītis - 30 punkti (tālmetieni 6/12) un 8 piespēles. Guntars Dīķis guva 22 punktus (tālmetieni 7/13), bet ar Double-Double atzīmējās Jānis Leimanis - 20 punkti un 10 atlēkušās bumbas. LSPA sastāvā veiksmīgākais bija Tomass Sparāns ar 23 gūtajiem punktiem, 8 atlēkušajām bumbām un 6 piespēlēm. Ēriks Liepa guva 21 punktu, bet Double-Double Ivo Kleinbergam - 12 punkti un 18 atlēkušās bumbas. Dienas otrajā spēlē sacentās Latvijas platā gala novadnieki - Alsviķi/Steelconstructor pret LAVE. Šajā spēlē sīva spēkošanās izpalika. Alsviķu komanda izmantoja LAVE nepilnvērtīgo iesildīšanos un negatavību spēlei, un jau pirmajā puslaikā ieguva ievērojamu pārsvaru - 59:22. Otrajā puslaikā LAVE spēlētāji pamodās un atsevišķi vērtējot, otrās 20 minūtes uzvarēja ar +16, tomēr pretinieku pārsvars bija pārāk liels, un Alsviķu komandas uzvaru nopietni apdraudēt neizdevās. Spēles gala rezultāts - 94:73. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā bija Mārtiņš Pētersons ar 24 gūtajiem punktiem. Laurim Bērziņam 22 punkti un 10 atlēkušās bumbas. Double-Double arī Viesturam Vilkaušam - 17 punkti un 13 bumbas, bet Niks Gaigalietis palika 1 punkta attālumā no Triple-Double - 9 punkti, 12 bumbas un 10 piespēles. LAVE sastāvā iespaidīgu Double-Double savāca Arturs Storostits - 28 punkti un 25 bumbas. Jānis Kliesmets izcēlās ar 18 punktiem un 9 rezultatīvām piespēlēm.