Ceturtdienas LBAL spēlēs uzvaras izcīna Rumba/LSPA un BK Salaspils

7. Februāris 2019

Ceturtdienas vakarā LBAL līgā notika 2 spēles. Pirmajā no tām LSPA zālē sacentās Rumba/LSPA pret LAVE. Pirmais puslaiks pagāja līdzīgā un mazrezultatīvā spēlē, kuru ar 29:27 uzvarēja LAVE komanda. Otro puslaiku daudz agresīvāk uzsāka Rumbas komanda, kura spēja 3.ceturtdaļu uzvarēt ar 24:8 un izvirzīties drošā vadībā, ko bez lieliem sarežģījumiem noturēja arī pēdējās 10 minūtēs. Spēles gala rezultāts - 70:55 Rumba/LSPA labā. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā bija Kaspars Zālītis ar 21 punktu, 8 atlēkušajām bumbām un 6 piespēlēm. Jēkabam Biteniekam 21 punkts, bet Arvis Savčenko izcēlās ar Double-Double - 16 punkti, 15 atlēkušās bumbas un 7 pārtvertas piespēles. LAVE sastāvā vienīgais 10 gūto punktu robežu pārsniedza Arturs Storostits - 12 punkti un 12 atlēkušās bumbas. Dienas otrajā spēlē Salaspilī sacentās laukuma saimnieki BK Salaspils basketbolisti pret BK Filter, kuri uz spēli bija ieradušies tikai 6 cilvēku sastāvā. Ja neskaita pirmās spēles minūtes, gandrīz visu pārējo spēles laiku vadībā atradās Salaspils komanda, tomēr pārsvars nebija tik liels, lai komanda varētu justies pārliecināta par uzvaru. Tomēr, pašā spēles galotnē īsta intriga izpalika, un arī vakara otrajā spēlē lai izcīnītu uzvaru, pietika ar 70 gūtajiem punktiem. Gala rezultāts - 70:63. Rezultatīvākais BK Salaspils sastāvā bija Artūrs Melnieks ar 17 punktiem. 12 punkti, 6 bumbas un 6 piespēles Renāram Stacēvičam, bet 11+19 sakrāja Jānis Lasmanis. BK Filter rindās pārliecinoši rezultatīvākais bija Edgars Šilbergs ar 26 punktiem (metieni no spēles 12/22). 11 punkti un 9 bumbas vienam no perspektīvākajiem Latvijas pludmales volejbola spēlētājiem Eduardam Albertam Vīksnam, bet Kristaps Kalniņš atzīmējās ar 10 punktiem.