BK Liepāja pārliecinoši pārspēj LSPA

4. Februāris 2019

4.februāra LBAL regulārās sezonas vakara spēlē Rīgas Ziemeļvalstu ģimnāzijā sacentās laukuma saimnieki BK Liepāja spēlētāji pret LSPA studentu komandu. Tā kā LSPA uz spēli bija ieradusies tikai 5 cilvēku sastāvā, bija skaidrs, ka Liepājas komandas galvenais uzdevums bija spēlēt ātri un aktīvi, lai maksimāli nogurdinātu pretiniekus, kuriem nācās spēlēt bez maiņām, ja neskaita LSPA autobusa šoferi, kurš par spīti trenera J.Rimbenieka aicinājumam, laukumā tomēr doties atteicās. Pirmajā puslaikā, kamēr vēl studentiem bija spēks turēties pretī Liepājas fiziskajam pārspēkam, laukumā risinājās līdzīga spēle. Nelielā vadībā turējās BK Liepāja, tomēr pārsvars bija minimāls. Puslaiks noslēdzās ar rezultātu 40:37 laukuma saimnieku labā. Sākot ar 2.puslaika pirmajām minūtēm sāka izpausties liepājnieku garākais rezervistu soliņš. Trešo ceturtdaļu BK Liepāja uzvarēja ar 26:11, noņemot jautājumus par spēles uzvarētāju. Arī pēdējās 10 minūtēs LSPA nespēja pietuvoties pretiniekiem un spēle noslēdzās ar BK Liepāja pārliecinošu uzvaru - 86:62. Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju sastāvā bija Jānis Zicāns ar 38 punktiem (tālmetieni 8/17) un 6 atlēkušajām bumbām. 17 punkti un 6 piespēles Raivim Kabiņeckim (tālmetieni 5/9), bet 11 punkti Kristera Moiseja kontā. LSPA sastāvā rezultatīvākais bija Armands Jakušenoks ar gūtajiem 18 punktiem. Pa 13 punktiem guva Ēriks Liepa un Māris Pļavenieks, bet kārtējais Double-Double Ivo Kleinbergam - 12 punkti un 14 atlēkušās bumbas.