Ļoti rezultatīvā spēlē Alsviķi/Steelconstructor pārspēj East-Ball

30. Janvāris 2019

Trešdienas LBAL vakara spēlē RTDP sporta zālē sacentās laukuma saimnieki East-Ball komanda pret Alsviķi/Steelconstructor. East-Ball pirms šīs spēles bija pastiprinājusi savu sastāvu ar vienu no talantīgākajiem Latvijas basketbola amatieru līgu spēlētājiem Mārtiņu Šliteru (nejaukt ar viņa brāli Hediju), tādēļ bija gaidāma interesanta cīņa. Jau no paša spēles sākuma izteikti dominēja uzbrukuma basketbols, kurā komandas nekautrējās uzbrukt grozam pie pirmās iespējas. Šādā spēlē pirmajās 5 minūtēs turējās līdzīgs rezultāts, tomŗ pašas ceturtdaļas beigas daudz veiksmīgāk nospēlēja Alsviķi/Steelconstructor komanda, pirmās 10 minūtes uzvarot ar 31:18. Otrajā ceturtdaļā viesi turpināja iesākto. Ļoti precīzi uzbrūkot no divpunktu metienu zonas (visā spēlē 2p. 44/54 jeb 81,5%), pārliecinoši uzvarēta arī otrā ceturtdaļa. Rezultāts pēc 20 nospēlētām minūtēm - 64:41. Spēles trešajā ceturtdaļā turpinājās ļoti rezultatīvs basketbols. Atsevišķi šo spēles nogriezni ar 31:30 uzvarēja East-Ball komanda, tomēr kopumā pirms pēdējām 10 minūtēm Alsviķu pārsvars joprojām bija ievērojams. Pēdējās ceturtdaļas vienīgā intriga bija vai abas komandas spēs pārsniegt 100 gūto punktu robežu. Ar vairākiem precīziem tālmetieniem pēdējo 2 minūšu laikā East-Ball komanda spēja to izdarīt, tomēr komandai tas diezvai spēj sniegt gandarījumu, jo tika piedzīvots pārliecinošs zaudējums ar 102:134. Rezultatīvākais Alsviķi/Steelconstructor komandas sastāvā bija Viesturs Vilkaušs - 25 punkti, 11 atlēkušās bumbas un 6 rezultatīvās piespēles. Vēl 20 gūto punktu robežu sasniedza Lauris Bērziņš, Andris Pētersons un Nauris Rikveilis. Jāatzīmē arī Nika Gaigalieša 13 rezultatīvās piespēles. Acīmredzot, izmaiņas jaunā censoņa privātajā dzīvē pozitīvi iespaidojušas arī sniegumu laukumā. East-Ball komandas sastāvā rezultatīvākais ar 34 punktiem bija Artūrs Kramiņš (tālmetieni 9/25). Gandrīz Triple-Double sasniedza Ģirts Strikauskis - 21 punkts, 9 bumbas un 8 piespēles, bet Mārtiņš Šliters savā debijas spēlē LBAL līgā atzīmējās ar 18 punktiem un 8 atlēkušajām bumbām.