Cavendish BC ar 9 punktu pārsvaru pārspēj BK Anzāģe

8. Janvāris 2019

Otrdienas vakarā Ķeizarmeža sporta kompleksā savā starpā sacentās laukuma saimnieki Cavendish BC basketbolisti pret BK Anzāģe komandu. Pirmā ceturtdaļa pagāja līdzīgā cīņā ar nelielu Cavendish komandas pārsvaru. Tā noslēdzās 17:13. Otrajās 10 minūtēs laukuma saimnieki spēja savu pārsvaru palielināt - puslaika pārtraukuma rezultāts bija 42:31. Spēles otrajā puslaikā neatlaidīgie Anzāģe komandas basketbolisti par spīti tam, ka spēli aizvadīja tikai 7 cilvēku sastāvā, neļāva Cavendish komandas spēlētājiem justies pārliecinātiem par uzvaru. Rezultāta starpība visu otro puslaiku svārstījās ap 10 punktu robežu. Tomēr spēles beigu izrāvienam viesiem spēka nepietika - lai kā arī Anzāģe centās, īstu intrigu par spēles uzvarētāju sarūpēt neizdevās. Spēles beigās Cavendish BC svinēja uzvaru ar 9 punktu pārsvaru - 77:68. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā bija Andis Cīrulis ar 18 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām. 15 punkti un 8 atlēkušās bumbas spēles MVP Sandim Silavam, bet 11 punkti Roberta Ikaunieka kontā. BK Anzāģe sastāvā veiksmīgākie ar 14 gūtajiem punktiem bija Edijs Veinbergs un Ints Ābele. 13 punktus komandas kontam pievienoja Juris Druva.