LAVE spēles galotnē notur uzvaru pār Liepāja

7. Janvāris 2019

Pirmdienas vakara vienīgajā LBAL spēlē savā starpā sacentās LAVE un Liepāja komandas. Spēles pirmais puslaiks pagāja līdzīgā spēlē. LAVE komanda centās savus punktus atrast caur līgas dominējošo centra spēlētāju Arturu Storostitu, tomēr Liepājas aizsardzība spēja ļoti labi savā starpā saslēgties un neļaut Arturam gūt vieglus punktus. Laukuma otrā galā Liepājas komanda liekātoties savu veiksmi meklēja ar trīspunktu metieniem, kurus lielā daudzumā izpildīja novembra rezultatīvākais spēlētājs Jānis Zicāns un Raivis Kabiņeckis. Lielāko daļu puslaika vadībā bija LAVE komanda un arī spēja to noslēgt ar 3 punktu pārsvaru - 41:38. Otro puslaiku veiksmīgāk iesāka viesi - LAVE komanda, izvirzoties vadībā ar 6-8 punktu pārsvaru, ko arī spēja noturēt lielāko otrā puslaika daļu. Brīžiem Liepājas komanda spēja pietuvoties vai pat izlīdzināt rezultātu, tomēr ceturtās ceturtdaļas beigas veiksmīgāk aizvadīja LAVE, uzvarot šo spēli ar rezultātu 83:77. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 21 punktu bija Klāvs Bērziņš (metieni no spēles 9/14). Triple-Double Jānim Kliesmetam - 20 punkti, 13 atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles. Ierastais Double-Double arī Arturam Storostitam - 13 punkti un 13 atlēkušās bumbas. Liepāja sastāvā veiksmīgākais bija Jānis Zicāns ar 33 gūtajiem punktiem (tālmetieni 8/22). Double-Double Raivim Kabiņeckim - 13 punkti un 12 atlēkušās bumbas. Puslaika pārtraukuma konkursā par tiesībām doties ceļojumā uz Grieķiju, Liepājas komandas snaiperis Raivis Kabiņeckis ar 7:6 pārspēja Jāni Kliesmetu. Puslaika pārtraukuma otrā konkursā veiksmīgu metienu no centra izpildīja LAVE spēlētājs Edgars Emīls Briedis, savā īpašumā iegūstot kasti Pepsi, ko veiksmīgi nedēļas nogalē varēs sajaukt ar sev mīļajiem dzērieniem.