EAST-BALL izcīna svarīgu uzvaru, ar 81:76 pārspējot BK Anzāģe

4. Janvāris 2019

2019.gada pirmajā LBAL spēlē O.Kalpaka RTDP skolas sporta zālē savā starpā sacentās komandas, kas cīnās par iekļūšanu labāko 8 komandu skaitā un Play-Off turnīrā - East-Ball un BK Anzāģe. Kā jau bija gaidāms, spēles iesākās ļoti līdzīgā cīņā, un nevienai no komandām spēles sākumā ievērojamu pārsvaru iegūt neizdevās. Pirmā puslaika beigas nedaudz veiksmīgākas padevās viesu - BK Anzāģe komandai, kura pēc 20 nospēlētām minūtēm bija vadībā ar rezultātu 50:42. Puslaika pārstraukuma cīņā par ceļojumu pie J.Strēlnieka uz Grieķiju, BK Anzāģe spēlētājs Ints Ābele ar 7:2 pārspēja Ņikitu Larionovu. Trešā ceturtdaļa izmainīja spēles norisi par 180 grādiem. East-Ball komanda ieslēdza dzelžainu aizsardzību (ceturtdaļā ielaisti tikai 9 punkti), un paši izcēlās ar ļoti augstu metienu precizitāti, uzvarot šo ceturtdaļu ar 31:9, un pēc 3.nospēlētām ceturtdaļām izvirzoties vadībā ar 73:59. Pēdējās 10 minūtēs BK Anzāģe spēja rezultāta starpību samazināt, tomēr 3.ceturtdaļā tika pazaudēts pārāk daudz, tāpēc komandai nācās piekāpties ar rezultātu 76:81. East-Ball izcīnījā 2.uzvaru šī gada LBAL sezonā, atgādinot, ka cīņa par TOP-8 un iekļūšanu Play-Off vēl ne tuvu nav beigusies. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā bija Ģirts Strikauskis ar 23 gūtajiem punktiem. 17 punktus guva Kārlis Štolcers, kuriem viņš pievienoja arī 14 atlēkušās bumbas un 6 piespēles. Vēl pa 16 punktiem guva arī Aleksis Gaidamovičs un Otto Polis. BK Anzāģe rindās veiksmīgākais bija Ints Ābele ar 17 punktiem un 9 atlēkušajām bumbām. 11 punkti un 8 bumbas Arvim Valdemāram, bet ar Double-Double izcēlās Roberts Teteris - 10 punkti un 15 bumbas.