Trešdienas LBAL spēlēs pārliecinošas uzvaras izcīna BK Filter un BK Salaspils

19. Decembris 2018

Trešdienas vakarā LBAL basketbola līgā notika 2 spēles. Pirmajā no tām Meža skolā sacentās BK Filter un BK Anzāģe. Anzāģes komanda uz spēli bija ieradusies tikai 7 cilvēku sastāvā, un ieradušies nebija daļa no pamatsastāva spēlētājiem, tāpēc šājā spēlē sīva spēkošanās izpalika. BK Filter uzvarēja katru no ceturtdaļām ar vismaz 6 punktu starpību, kas spēles beigās ļāva komandai izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 123:58. Puslaika pārtraukuma konkursā cīņā par ceļojumu pie J.Strēlnieka BK Filter spēlētājs Egons Vilde ar 7:5 pārspēja BK Anzāģe snaiperi Kristapu Pugaču. Rezultatīvākais spēlētājs (saņēma arī spēles MVP balvu) uzvarētāju sastāvā bija Edgars Brumermanis - 31 punkts (metieni no spēles 14/18) un 11 atlēkušās bumbas. Edgaram Šilbergam 26 punkti, bet Daumantam Pabriežam un Mārtiņam Šilbergam pa 19 punktiem. BK Anzāģe sastāvā rezultatīvākais bija Intars Jansons ar 20 punktiem (tālmetieni 5/9). 14 punktus komandas kontā pievienoja Kristaps Pugačs. Dienas otrajā spēlē sacentās East-Ball un BK Salaspils. Pirmā ceturtdaļa pagāja līdzīgā cīņā ar nelielu East-Ball komandas pārsvaru. Tā noslēdzās ar rezultātu 23:20. Tomēr, sākot ar spēles otro ceturtdaļu izpaudās pieredzējušāko Salaspils komandas spēlētāju pārākums. Pārliecinoši uzvarot katru no nākamajām ceturtdaļām, beigās BK Salaspils izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 131:55. J.Strēlnieka puslaika konkursā East-Ball snaiperis Aleksis Gaidamovičs ar 7:5 pārspēja BK Salaspils spēlētāju Uģi Promoldu. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā bija Jānis Lasmanis - 37 punkti un 16 atlēkušās bumbas. Nedaudz līdz Triple-Double pietrūka Kristapam Žvīgulim - 34 punkti, 16 bumbas un 9 piespēles. 23 punkti Valda Razumovska kontā. East-Ball komandas sastāvā rezultatīvākie ar 14 punktiem bija Otto Polis un Aleksis Gaidamovičs.