BK Salaspils otrajā puslaikā gūst 78 punktus un pārspēj Cavendish BC

6. Decembris 2018

Salaspilī, ceturtdienas, 6.decembra vakarā notika kārtējā LBAL regulārās sezonas spēle starp laukuma saimniekiem BK Salaspils un Cavendish BC. Pirmās 2 spēles ceturtdaļas pagāja rezultatīvā un līdzīgā spēlē ar nelielu viesu komandas pārsvaru. Puslaika rezultāts - 53:48 Cavendish BC komandas labā. Puslaika pārtraukuma J.Strēlnieka konkursā BK Salaspils, kas cerības uz uzvaru šajā konkursā bija zaudējusi jau sen, atņēma tās arī Cavendish BC komandai, snaiperu sacensībā Valdim Razumovskim uzvarot Reini Kolneju ar 7:4. Spēles otrajā puslaikā sāka izpausties Salaspils garākais rezervistu soliņš, jo Cavendish komanda jau ierasti bija ieradusies uz spēli 6 cilvēku sastāvā. Trešo ceturtdaļu laukuma saimnieki uzvarēja ar 44:23, pēdējo ceturtdaļu - ar 34:14, beigās izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 126:90. Rezultatīvākais BK Salaspils sastāvā bija Reno Silavs ar 30 punktiem un 10 rezultatīvām piespēlēm. Artūram Mēlniekam 20 punkti, 10 bumbas un 7 piespēles, bet 19 punktus guva Renārs Stacēvičs. Cavendish BC rindās veiksmīgākais bija Edgars Naglis ar 23 gūtajiem punktiem. 21 punkts Mārcim Grīnbergam, Reinim Kolnejam - 18. Gandrīz līdz kārtējam Triple-Double aizsniedzās Andis Cīrulis - 8 punkti, 12 bumbas un 15 rezultatīvas piespēles. LBAL organizatori vēlējās apsveikt Andi ar pirmo precīzo tālmetienu sezonā. Pēc šīs spēles spēlētāja tālmetienu procents ir uzlabojies līdz 4,17% (1/24). Nākamā LBAL spēle gaidāma jau rīt, kad 21:15 O.Kalpaka skolā sacentīsies East-Ball un Rumba/LSPA komandas.