BK Filter 6 cilvēku sastāvā pieveic Alsviķi/Steelconstructor

4. Decembris 2018

Otrdienas vakara LBAL spēlē savā starpā sacentās BK Filter un Alsviķi/Steelconstructor. Nosacītie favorīti BK Filter uz spēli bija ieradušies tikai 6 cilvēku sastāvā, kas solīja interesantu spēli, jo Alsviķu komandas sastāvā pēc pāris spēļu izlaišanas bija atgriezušies pamatsastāva spēlētāji Lauris Bērziņš un Viesturs Vilkaušs. Spēles pirmā ceturtdaļa pagāja rezultatīvā un līdzīgā cīņā, un tā noslēdzās ar neizškirtu rezultātu 26:26. Līdzīga cīna ritēja arī līdz otrās ceturtdaļas vidum, tomēr pašas pirmā puslaika beigas veiksmīgākas padevās BK Filter basketbolstiem, kuri pirms 2.puslaika bija ieguvuši 8 punktu handikapu - 50:42. Puslaika pārtraukuma Jāņa Strēlnieka trīspunktu metienu konkursā Alsviķi/Steelconstructor pārstāvis Lauris Bērziņš ar 7:4 pārspēja Edgaru Šilbergu. Otrajā puslaikā BK Filter izdevās savu pārsvaru noturēt un pat palielināt. Alsviķu komandai tā arī ne brīdi neizdevās pietuvoties pretiniekiem tuvāk kā 9 punktu attālumā, un spēles beigās BK Filter varēja svinēt pietiekami pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 92:79. BK Filter šī bija 6 uzvara 7 aizvadītajās spēlēs, kas komandai uz šo brīdi ļauj atrasties tabulas vadībā. Alsviķi/Steelconstructor līdzšinējās 7 spēlēs ir izcīnījusi 2 uzvaras un piedzīvojusi 5 zaudējumus. Uzvarētāju sastāvā visi 6 spēlei pieteiktie spēlētāji atzīmējās ar vismaz 13 gūtajiem punktiem. Produktīvākais bija Eduards Alberts Vīksna ar 20 punktiem, 17 atlēkušajām bumbām un 6 bloķētiem metieniem. Alsviķi/Steelconstructor rindās rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Viesturs Vilkaušs. 15 punkti Andrim Pētersonam, bet 14 - Laurim Bērziņam.