LSPA pārliecinoši pārspēj BK Liepāja

3. Decembris 2018

Pirmdienas vakarā LSPA zālē plkst. 19:45 sacentās laukuma saimnieki LSPA basketbolisti pret BK Liepāja. Spēles sākums labāks padevās studentu komandai. BK Liepāja, spēlējot bez 2 potenciālajiem līderiem Artūrs Grikkes un Jāņa Zicāna nespēja atrast savu uzbrukuma ritmu, tāpēc pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 40:29 LSPA komandas labā. Puslaika pārtraukuma Jāņa Strēlnieka konkursā trešo uzvaru pēc kārtas izcīnīja LSPA komanda, kuras snaiperis Tomass Sparāns ar rezultātu 7:6 pārspēja Raivi Kabiņecki. Trešajā spēles ceturtdaļā Jāņa Rimbenieka audzēkņi ar agresīvu presingu pa visu laukumu spēja sasniegt pat 30 punktu pārsvaru. Pēdējā ceturtdaļā liepājniekiem izdevās rezultāta starpību nedaudz samazināt, tomēr mājnieku uzvara nopietni apdraudēta netika. Spēles gala rezultāts - 89:68. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija Tomass Sparāns ar 21 gūto punktu, kurus viņš guva ar 100% precizitāti (divpunktu metieni 5/5, trīspunktu metieni 3/3, soda metieni 2/2). Papildus tam, Sparāns savāca arī 7 atlēkušās bumbas un atdeva 8 rezultatīvas piespēles. Vēl LSPA komandā 21 punktu guva arī Oskars Kūma. BK Liepāja sastāvā rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Kristaps Straume )metieni no spēles 9/13). 15 punkti un 10 bumbas Raivim Kabiņeckim, bet Kristers Moisejs atzīmējās ar 13 punktiem.