BK Anzāģe negaidīti pārliecinoši pārspēj Alsviķi/Steelconstructor

28. Novembris 2018

Trešdienas vakara LBAL spēlē savā starpā sacentās BK Anzāģe un Alsviķi/Steelconstructor komandas. Spēles pirmais izrāviens veiksmīgāks padevās laukuma saimniekiem - BK Anzāģe basketbolistiem, kuri pirmo ceturtdaļu uzvarēja ar +8 - 22:14. Otrajā ceturtdaļā Alsviķu komandas basketbolistiem ļoti nesekmējās metieni no tālās distances, kas ļāva Anzāģei palielināt pārsvaru vēl vairāk. Puslaika rezultāts - 45:29. Puslaika pārtraukuma Jāņa Strēlnieka trīspunktu metienu konkursā Alsviķi/Steelconstructor spēlētājs Kristaps Grava ar 7:5 pārspēja AK Anzāģe pārstāvi Kristapu Pugaču. Spēles otro puslaiku ar nelielu ofensīvu iesāka Alsvīķu komanda, ātri gūstot 6 bezatbildes punktus, un samazinot rezultāta starpību līdz 10 punktiem. Tomēr BK Anzāge komandas veiksmīgie tālmetieni un veiksmīgā cīņa pie groziem (Anzāģe izcīnīja par 18 bumbām vairāk kā pretinieki) ļāva komandai svinēt negaidīti pārliecinošu uzvaru pret visu pēdējo Final 4 dalībniekiem ar rezultātu 91:66. Rezultatīvākais uzvarētāju komandā bija Jānis Ābols ar 23 punktiem un 8 atlēkušajām bumbām. 16 punkti Kristapam Pugačam, bet pa 12 punktiem guva Agris Bileskalns (viņš tika atzīts par spēles MVP), Juris Druva un Reinis Vilnītis. Alsviķi/Steelconstructor sastāvā rezultatīvākie ar 18 punktiem katrs bija Andris un Mārtiņš Pētersoni. 10 punktus pievienoja Niks Gaigalietis.