Cavendish BC galotnē pieveic BK Filter

6. Novembris 2018

Vienīgajā otrdienas LBAL spēlē plkst. 21:15 Meža skolā sacentās laukuma saimnieki BK Filter pret Cavendish BC. Pirmā ceturtdaļa pagāja rezultatīvā un līdzīgā spēlē. Tā noslēdzās ar 25:23 Cavendish komandas labā. Otro ceturtdaļu veiksmīgāk iesāka laukuma saimnieki, veicot izrāvienu ar 10:0 un izvirzoties vadībā, ko noturēja līdz puslaika pārtraukuma. Puslaika rezultāts - 48:40, vadībā esot BK Filter. Puslaika pārtraukuma trīspunktu metienu konkursā par iespēju doties uz Jāņa Strēlnieka spēli Grieķijā BK Filter snaiperis Egons Vilde ar 7:6 pārspēja Cavendish BC spēlētāju Robertu Ikaunieku. Otro puslaiku ar nelielu izrāvienu sāka viesu komanda, samazinot BK Filter vadību līdz minimumam. Tā arī punkts punktā spēle ritēja līdz pēdējām minūtēm, kad Cavendish BC komandai izdevās izvirzīties vadībā ar pāris punktu starpību. Pašā galotnē neiztika bez tehniskajām un nesportiskajām piezīmēm, tomēr neskatoties uz tām, Anda Cīruļa vadītajai Cavendish komandai izdevās izcīnīt grūtu uzvaru ar rezultātu 98:94. Pēc šīs spēles, abu komandu bilance kļuva identiska - 3 uzvaras 4 aizvadītajās spēlēs. Rezultatīvākais uzvarētāju komandā bija Kaspars Veide ar 23 punktiem (metieni no spēles 9/12). 21 punkts, 6 atlēkušās bumbas un 7 piespēles Sanda Silava kontā, bet 15 punktus guva Inguss Immers. BK Filter sastāvā rezultatīvākais bija Edgars Šilbergs ar 21 punktu. Double-Double Eduardam Albertam Vīksnam - 19 punkti un 16 bumbas un Daumantam Pabriežam - 16 punkti un 10 rezultatīvas piespēles. Spēles MVP balvu no bāra "Ezītis miglā" saņēma Cavendish BC spēlētājs Kaspars Veide.