Alsviķi/Steelconstructor pagarinājumā pārspēj "Liepāja" komandu

5. Novembris 2018

Pirmdienas LBAL spēlē sacentās laukuma saimnieki - komanda "Liepāja" un Alsviķi/Steelconstructor. Spēle iesākās ļoti mazrezultatīvā spēlē. Komandas nekādi nespēja atrast precizitāti no trīspunktu līnijas un pēc nospēlētām 10 minūtēm tablo vēstīja 9:6 Liepājas komandas labā. Otrajā ceturtdaļā turpinājās mazrezultatīva spēle, un jūtamu pārsvaru neizdevās iekrāt ne vienai, ne otrai komandai. Puslaika rezultāts - 23:20 Alsviķu komandas labā. Puslaika pārtraukuma Jāņa Strēlnieka trīspunktu metienu konkursā Liepāja komandas spēlētājs Raivis Kabiņeckis ar 7:6 pārspēja Alsvīki/Steelconstructor ārējo spēlētāju Mairi Kļavu. Puslaika pārtraukuma metienā no centra precīzs bija Liepājas komandas spēlētājs Artūrs Grikke, kurš ieguva balvu no līgas atbalstītājiem - "Pepsi" dzērienu iepakojumu. Otrajā puslaikā Alsviķu komandas vienam no līderiem Nikam Gaigalietim izdevās pāris reižu "trāpīt mērķī" no tālmetienu līnijas, un komanda izvirzījās vadībā ar 8-10 punktu pārsvaru. Šāds pārsvars turējās līdz pat spēles pēdējām 4 minūtēm, kad ar 3 precīziem tālmetieniem pēc kārtas izcēlās Raivis Kabiņeckis, Artūrs Grikke un Atis Eglītis un pēkšņi jau ar 2 punktu pārsvaru vadībā bija Liepāja. Līdz pat pēdējām sekundēm turpinājās cīņa punkts punktā. 30 sekundes pirms mača beigām ar precīzu metienu no groza apakšas izcēlās A.Eglītis, izvirzot savu komandu vadībā ar +2. Tomēr, laukuma otrā galā savu mērķi atrada jau iepriekš pieminētais Gaigalietis, kurš ar veiksmīgu caurgājienu rezultātu izlīdzināja. Liepājas komandai pēdējam uzbrukumam atlika 9 sekundes. Uzbrukumu ar pustālo metienu centās pabeigt Artūrs Grikke, tomēr metiens nebija sekmīgs, kas nozīmēja, ka pirmo reizi šajā sezonā komandām bija jāspēlē papildlaiks - 53:53. Jau papildlaika pašā sākumā ar 4 punktu vadībā nokļuva Alsviķu komanda. Lai kā censtos liepājnieki, tomēr pagarnājumā vadībā tiem neizdevās nokļūt ne brīdi. Alsviķu komanda visas 5 minūtes atradās vadībā ar 2-5 punktu pārsvaru, beigās izcīnot grūtu uzvaru, mazrezultatīvā spēlē pārspējot Liepājas komandu ar 62:58. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā bija Mārtiņš Pētersons ar 21 gūto punktu un 12 izcīnītām bumbām. 18 punkti, 7 atlēkušās bumbas un 7 piespēles Nikam Gaigalietim, kurš arī tika atzīts par šīs spēles MVP. Liepāja sastāvā veiksmīgākie bija Raivis Kabiņeckis ar 19 punktiem un Artūrs Grikke ar 15 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām. Nākamā LBAL spēle gaidāma jau otrdien, kad 21:15 Meža skolas zālē sacentīsies BK Filter un Cavendish BC komandas.