BK Anzāģe atklāj uzvaru rēķinu ar grūtu uzvaru pār LAVE

31. Oktobris 2018

Otrdienas vakarā, plkst. 20:15 Meža skolā notika kārtējā LBAL līgas spēle starp BK Anzāģe un LAVE komandām. Pirmajā puslaikā gandrīz visu spēles laiku vadībā atradās LAVE komanda. Tomēr pārsvars bija salīdzinoši niecīgs, un jebkurā brīdī ar dažu veiksmīgu metienu palīdzību BK Anzāģe varēja panākt izlīdzinājumu. Puslaiks noslēdzās ar LAVE komandas 1 punkta pārsvaru - 35:34. Puslaika pārtraukumā notiekošajā trīspunktu metienu cīņā par ceļojumu uz Jāņa Strēlnieka spēli Grieķijā BK Anzāģe spēlētājs Kristaps Pugačs komandai izcīnīja 2.uzvaru aizvadītajās 3 spēlēs, ar 7:6 pārspējot LAVE snaiperi Kārli Žīguru, lai gan Žīgurs uz brīdi atradās vadībā ar 6:4. Spēles otro puslaiku aktīvāk un agresīvāk iesāka BK Anzāģe komanda, izvirzoties vadībā ar 5-7 punktu pārsvaru. Tāds pārsvars saglabājās lielāko daļu gan trešajā, gan ceturtajā ceturtdaļā. Pašās spēles beigās ar pāris veiksmīgiem tālmetieniem un 2+1 gājieniem LAVE spēja rezultāta starpību samazināt līdz 4 punktu deficītam, tomēr pašu pēdējie uzbrukumi bija nedaudz sasteigti un neprecīzi, kas BK Anzāģe komandai ļāva izcīnīt sezonas pirmo uzvaru ar rezultātu 77:70. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar gūtajiem 15 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām bija Kristaps Pugačs. Double-double sasniedza arī Krists Felš-Milbergs - 12 punkti un 13 atlēkušās bumbas, bet par spēles MVP līgas atbalstītāju, bāra "Ezītis miglā" skatījumā tika atzīts Juris Druva, kurš atzīmējās ar 11 gūtajiem punktiem (divpunktu metieni 5/6), kuri visi tika gūti komandai svarīgos brīžos. LAVE sastāvā rezultatīvākie bija Klāvs Bērziņš ar 24 punktiem un Jānis Kliesmets ar 22 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām. Nākamās LBAL spēles paredzētas jau rīt, 1.novembrī, kad vienā laikā 19:45 Meža skolā tiksies BK Filter un BK Salaspils komandas, bet LSPA zālē sacentīsies Rumba/LSPA un Cavendosh BC komandas.