Ceturtdiena, 17.08.17, 04:59
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

LBAL INTERVIJA

Artūr, nu ko, Tu LBAL kā savējais, jau 4.sezona, un izcīnīta viena 3.vieta un nu jau esi 3kārtējs (!!!) LBAL ČEMPIONS! Esi ar sasniegumiem LBAL ļoti bagāts un pats galvenais kāpēc Tevi aicinām uz šo sarunu ir tas, ka šim visam esi nopelnījis LBAL SEZONAS 2012/2013 Play-Off Vērtīgākā Spēlētāja Titulu (MVP), kā jūties tikt atzītam par labāko Play-Offā?

Katrā ziņā nebiju gaidījis, ka tikšu apbalvots kā MVP, bet esmu ļoti priecīgs par iegūto balvu.

Kaut es pats diemžēl nebiju uz šo LBAL FINĀLU, bet uzzinot, ka šo MVP Play-Off balvu saņēmi Tu biju tiešām priecīgs un viennozīmīgi uzskatu, ka pelnīti tiki atzīts par MVP, vai turpināsi krāt LBAL MVP trofejas ?

Noteikti tagad ir mērķis iegūt arī atlikušās MVP balvas

Paskatoties Tavu statistiku par šiem gadiem LBAL, tad viss ir pašsaprotams, katru gadu progresē individuālajos rādītājos un Tavs iegūtais MVP ir tīri ar darbu nopelnīts, vai tā ir ka velti uzmanību sevis progresēšanai ?

Vairāk jau ar darbu. Šī sezona bija diez gan smaga, jo spēlēju daudz dažādās līgās un centos sevi uzturēt labā fiziskā kondīcijā.

Artūr, pie apsveikumiem gribētu Tevi apsveikt arī ar tavu brīnišķīgo draudzeni, kas Tevi atbalsta gan karsti, gan skaļi jebkurās Tavās basketbola aktivitātes,un es uzskatu, ka liels nopelns Taviem sasniegumiem ir arī draudzenes nopelns vai vari pateikt LBAL spēlētājiem, ka tiešām draudzenes ir jāņem līdzi uz spēlēm?

Bez šaubām mana dāma ir viss labākā Heheh.. Vīri noteikti ņemiet savas dāmas līdz uz spēlēm, lai ir kas atbalsta un uzmundrina.

Vecīt, esi 3kārtējais (!!!!) LBAL ČEMPIONS, esi 3 reizes iegravēts uz LBAL CEĻOJOŠO KAUSU, vai Tev tas kaut ko nozīmē ?

Jā ļoti patīkamas emocijas redzot savu vārdu uz tāda skaista kausa. Un ceru arī turpmāk redzēt savu vārdu uz šo pašu kausu. Bet nu liels paldies komandai par šiem sasniegumiem.

Man no malas skatoties liekās, ka katrs ČEMPIONA TITULS BK UBS nāk arvien grūtāk un grūtāk, vai arī laukumā tādas sajūtas ir ?

Man liels prieks, ka šī līga ir tik ļoti progresējusi un katra komanda sevi ir pastiprinājusi ar ļoti spēcīgiem spēlētājiem līdz ar to arī spēles ir interesantas un sanāk pacīnīties.

Šīs SEZONAS 2012/2013 FINĀLS man liekās bija vissmagākais un bija visgrūtāk prognozēt uzvarētāju, vai tiešām spēle bija smaga gan morāli gan fiziski, varbūt bijāt drusku sabījušies no BK Filter.lv?

BK Filter ir ļoti spēcīga komanda un bija fiziski grūti cīnīties ar viņiem, bet nu sabijušies noteikti nebijām.

Zini, pats nekad neesmu vēl kļuvis par LBAL ČEMPIONU, pastāsti, pēc fināla svilpes, saprotot ka esat vinējuši, kādas ir sajūtas, pārņem tādas svinību sajūtas ?

Šis fināls noteikti man paliks ilgi atmiņās, jo tik pašās beigās izrāvām uzvaru un ļoti, ļoti labas sajūtas bija nespējām pārstāt priecāties par šo sasniegumu. Tā kā Ritvar ir kur tiekties, lai pats sajustu šīs sajūtas un saprastu kā tas ir. (hehehe)

Katru gadu mēs LBAL cenšamies ČEMPIONIEM sagādāt pēc iespējas labākus (pēc mūsu domām) apstākļus uzvaras nosvinēšanai, varbūt kaut ko daram nepareizi vai kas ir vēl ko mums pielikt svinīgājā?

Man personīgi viss ļoti apmierina. Vakariņas ļoti gardas un afterparty arī ļoti labi noorganizēts.

Artūr, vai tu vari pateikt mums LBAL tavas intervijas lasītājiem atklāti, vai šo sezon 2013/2014 BK UBS atkal būsiet LBAL ČEMPIONI jau 4kārtējie ?

Centīsimies, bet dzirdot, ka katra komanda sevi pastiprina ar spēcīgiem spēlētājiem nebūs nemaz tik viegli, bet nu cīnīsimies.

Esi jau šos 4 gadus ar LBAL, vai jūti līgas izaugumu, gan organizācijā gan komandu spēku samēra ziņā ?

Kad sāku spēlēt šajā līgā līmenis bija krietni zemāks kā šobrīd, bet nu ir jūtams ļoti liels progress visā gan organizācijā, gan komandās. Un ceru, ka šī līga attīstīsies vel vairāk.

Visiem jau interesē BK UBS, kā komandai izdodās noturēt Jūs visus diezgan vienāda līmeņa spēlētājus vienā komandā ?

Noteikti liels, liels Paldies Aigaram kurš arī mūs uztur šajā komandā. Labs komandas gars kā arī esam visi pazīstami un tas arī mūs satur kopā.

Vai Tu pats arī izskatītu piedāvājumu spēlēt kādā citā LBAL komandā vai tomēr pieturies tikai pie BK UBS ?

Šajā līgā spēlējot noteikti nemainīšu komandu.

Esi arī paspējis piedalīties LBAL IZLASES sastāvā IABL (International Amateur Basketball League) turnīra ietvaros, kā Tev šis turnīrs, kā nekā dabūt izmēģināt savus spēkus ar citvalodniekiem ?

Jā ir sanācis uzspēlēt un šajā turnīrā ir ļoti spēcīgi spēlētāji ir ar ko pacīnīties, ceru ka nākamgad sanāks vairāk uzspēlēt, jo šogad traumu dēļ nesanāca uzspēlēt.

Ļoti mums pietrūki cīņā pret IABL 2kārtējiem ČEMPIONIEM Ukraiņu izlasi ar kuru Rīgā nocīnījāmies ļoti godam un piekāpāmies tikai ar 2 punktu starpību,Tavi punkti pietrūka, bet vēroji spēli no malas,jo Tev savainojums liedza piedalīties spēlē, laikam lieki prasīt vai negribējās doties laukumā ?

Tas posms man bija diezgan smags pēc apendecīta operācijas biju ļoti gatavojies šī turnīra spēlei un še tev atkal trauma. Teikšu godīgi ļoti gribēju uzspēlēt un no malas noskatīties bija grūti, bet nu malači čaļi, ka cīnijās nedaudz pietrūka līdz uzvarai.

Kas LBAL IZLASEI pietrūka šajā spēlē, lai gūtu uzvaru pār Ukraiņiem ?

Sniegums ļoti apmierināja varbūt čaļi nebija saspēlējušies kārtīgi. Vajadzēja vairāk patrenēties kopā un noteikti būtu citi rezultāti.

Šajā sezonā LBAL IZLASE cer uz ievērojamiem uzlabojumiem gan sastāva ziņā gan finansiālajā ziņā, ja Tev piedāvas doties cīņa IABL turnīrā LBAL IZLASES formās, vai dosies?

Protams došos man liels gods aizstāvēt šo līgu.

Varbūt jau esi pamanījis LBAl mājas lapā rakstu par to ka LBAL IZLASE uz kādiem posmiem varētu sastāvēt no apvienotas izlases no LBAL un Triobet Basketbola Līgas, kā tu skaties uz šādu mūsu paziņojumu?

Manuprāt LBAL līgā pietiek ļoti labu spēlētāju, lai savāktu labu sastāvu izlasei varbūt nemaz nav vajadzības, bet ja ir grūti novākties, tad gan jau kāds spēlētājs arī noderēs no Triobet līgas.

Šogad LBAL IZLASE ir nopietni nolēmusi pacīnīties par viss augstāko vietu IABL turnīrā, Tev zinot jau šo turnīru, kā vērtē LBAL IZLASES izredzes tajā ?

Cerīgas, jo katru gadu pienāks ar vien spēcīgāki spēlētāji un ja šiem spēlētājiem dos iespēju trenēties kopā, tad rezultāts būs labs.

LBAL mājas lapā ir lasāma arī LBAL sadarbība ar Individuālo Sagatavošanas Basketbola Skolu (ISBS), kurā balsošanas kārtā kādam LBAL spēlētājam tiks piešķirta STIPENDIJA mācīties individuāli tajā, Tavs viedoklis par šādu sadarbību ?

Katram spēlētajam ir kur tiekties un ja vel ir tādas iespējas, tad ļoti labi. Es tikai par.

Plānojās, ka šī STIPENDIJA sauksies Kristapa Valtera STIPENDIJA, jo Kristaps ir piekritis sadarboties ar LBAL un piešķirt šādu STIPENDIJU LBAL spēlētājiem, vai tu atbalsti šādu LBAL un Kristapa Valtera sadarbību?

Viennozīmīgi atbalstu šo stipendiju katram spēlētājam būs iespēja sevi vairāk pierādīt lai cīnītos par šo stipendiju un līdz ar to basketbols arī paliks interesantāks.

Šīs ir tikai dažas sadarbības ko esam jau LBAL perinājušas un plānojam vēl dažāda veida aktivitātes, ceru ka Jums spēlētājiem tikai tas radīs papildus motivāciju un interesi būt ar LBAL?

Kā jau teicu šī līga tikai progresē un paldies Tev par to. Šī līga man ļoti patīk un turpināšu noteikti spēlēt

Artūr, LBAL, kurš ir tas centra pozīcījas čalis ar kuru Tev tās elkoņu cīņas sanāk viss smagākās?

Noteikti no BK Filter komandas centru Mārci ļoti spēcīgs spēlētājs. Bet nav tā kā ar pārējiem centra spēlētājiem būtu vieglāk visi ļoti fiziski spēcīgi spēlētāji.

Par šiem gadiem LBAL, kurš Tavu prāt ir „spicākais” čalis, kurš pie mums ir spēlējis vai spēlē?

Nu jau bijušais BK UBS pārstāvis Renārs Kaupers ļoti labs bija aizsardzībā. Bet nu visi spēlētāji ir ļoti meistarīgi.

Pastāsti cik lielu uzmanību Tu velti LBAL spēlēm, vai visos turnīros spēlē vienādi, vai tomēr šķiro tos?

Uz katru spēli cenšos ierasties, jo ļoti patīk spēlēt ar šiem čaļiem kopā un šajā līgā. Katrā turnīra spēlēju pēc pilnas atdeves.

Kādi ir Tava paša plāni, vai vēl gribi mēģināt atgriezties LBL, jo kas nezina, Tu jau esi spēlējis BK ĶEIZARMEŽA sastāvā, vai tomēr paliksi par amatiera līmeņa spēlētāju?

Jā gribu ļoti atgriezties LBL. Šo sezonu ļoti cītīgi trenējos, jo gribēju atgriezties LBL, bet traumu dēļ sanāca ļoti daudz izlaist treniņu un tāpēc ceru uz nākamo sezonu varbūt kāds arī painteresēsies par mani. Amatieru līmenim vel par jaunu esmu jāpamēģina veiksme LBL.

Speciāli izvēlējos Tevi intervēt Augustā, lai neļautu LBAL sekotājiem iemigt, bet tos katru mēnesi iepriecināt ar intervijām, kā pats pavadi vasaru ?

Kārtīgi izbaudu šo burvīgo vasaru. Šo vasar esmu apguvis jaunu sporta veidu Windsurfingu tāpēc cenšos vairāk pa ūdeņiem dzīvoties un protams katru ceturtdienu uzlaižu Ghetto Basketu.

Vai jaunajai LBAL SEZONAI 2013/2014 jau gatavojies, jo solās būt karsti ?

Pašlaik vel īsti gatavs neesmu, bet nākot tuvāk sezonai sākšu gatavoties. Pašlaik jāizbauda vasara.

Kā GETIŅĀ sokās, ir plāns paņemt New Yorkas braucienu?

O jā vecīt ir ļoti liela gribēšana. Domājams katrs spēlētājs gribētu izvinnēt braucienu uz New Yorku un noskatīties NBA spēli. Viennozīmīgi mans viens no sapņiem.

Nu ok Artūr, nemocīsim Tevi ilgi, Tev nopietni jāgatavojās un jāparāda jaunajām LBAL komandām kurš te saimnieks zem groziem un gan jau vēl tiksimies !! Veiksmīgi un paldies par sarunu !!

Paldies tev par šo titulu un veiksmi līgas attīstīšanā.

Komentāri
Reģistrējies, lai pievienotu komentāru
2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017