Ceturtdiena, 17.08.17, 04:51
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

Uzņēmums „Agrafe” sponsorēs LBAL 1.APĻA MVP balvu !

Mēs LBAL vēlamies, Jūs, iepazīstināt ar vienu nu mūsu līgas atbalstītājiem, uzņēmumu „Agrafe”.

Uzņēmums „Agrafe” atbalstīs - sponsorēs LBAL 1.APĻA MVP balvu, kā arī šī LBAL 1.APĻA MVP balvas ieguvējam tiks specbalvas no uzņēmuma. Šis ir vēl viens lielisks solis LBAL attīstībā, tāpēc LIELU PALDIES sakam uzņēmumam „Agrafe” par šo atbalstu !! Ja šī sadarbība būs veiksmīga, tad cerēsim, kā šī LBAL 1.APĻA MVP balvu pasniegšana no uzņēmumu „Agrafe” puses varētu kļūt par ikgadēju notikumu, kā arī meklēsim vēl kādus citus sadarbības variantus ar uzņēmumu.

Par uzņēmumu „Agrafe”.
Uzņēmuma pamata nodarbošanās ir nodrošina uzņēmumus un dažādus pasākumus ar aksesuāriem un prezentmateriāliem. Uzņēmums spēj piedāvāt ļoti plašu produkcijas klāstu sākot ar plastikāta ,papīra, auduma ,vinila ieejas kontroles aprocēm, silikona aproces, garderobes numuriņi, sporta numuri, kakla lentes, plastikāta kartes, papīra krūzītes, reklāmas suvenīrus un biznesa dāvanas, Ziemassvētku dāvanas un visa veida sporta balvas un daudz citas lietas.
Pie katra klienta vēlmēm „Agrafes” darbinieki pieiet individuāli un ar īpašu atsaucību atrod labāķo risinājumu ikvienam. Sadarbībā ar „Agrafi” tiek radītas skaistas lietas, kuras iepriecinās jebkuru klientu Visas izveidotās lietas paliks kā piemiņa no pasākuma, prezentācijas, izstādes vai uzņēmuma.

Lielākie klienti, kurus "Agrafe" ir iepriecinājusi ar piedāvāto piedāvāto produkciju ir : ‘’Mc’Donalds’’ AS ‘’LAIMA’’ , Ventspils, Valmiera, Sigulda un daudzi citi.
Arī LBAL savās prezentācijas nolūkos izmanto savu sadarbības partneru "Agrafe" piedāvātos prezentmateriālus.

Plašāk ar "Agrafe" pakalpojumiem iepazīties varat uzņēmuma mājas lapā, vai vēl labāk zvanīt, rakstīt vai iet ciemos.
Uzņēmums neateiks kaut vai tikai ar kādu padomu ikdienišķu sarunu formātā.

"Agrafe" lēmums atbalstīt LBAL ir personīgā pazīšanās, uzticēšanās, entuziasms, kvalitāte un mērķi, kas vieno "Agrafe" ar LBAL. LBAL un "Agrafe" organizāciju starpā jau ir notikusi sekmīga sadarbība un viss liecina par to, ka tā noteikti turpināsies !

Uzņēmums atbalstīt sportu vienmēr ir augstu novērtējuši, jo uzņēmumam sports nav sveša lieta un pie abpusējas sadarbības plāna "Agrafe" ir tikai PAR ATBALSTU LBAL.

Ja kādam rodās vēlme sadarboties ar "Agrafe", tad tikai uz priekšu, LBAL kvalitātes kontrole IESAKA un droši varat piebilst, ka informāciju par uzņēmumu esat smēlušies no LBAL .... tad šis fakts nāks tikai par labu gan LBAL, gan mūsu sadarbībai ar "Agrafe".

"Agrafe" kontaktinformācija:
www.agrafe.lv
info@agrafe.lv

Ceru, ka arī kāds no LBAL sekotājiem atrādīs ko noderīgu no "Agrafe" piedāvājuma klāsta, jo LBAL IR PAR KVALITĀTI UN ATIEKSMI !!

Uz tikšanos jau drīz ar jauniem jaunumiem !!!

APSKATNIEKS

Komentāri
Reģistrējies, lai pievienotu komentāru
2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017