Svētdiena, 20.08.17, 14:41
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

LBAL 2015/2016 ČEMPIONI - RUMBA/LSPA !!!
LBAL sagaidījis šīs sezonas kulmināciju, jeb galveno GRAND FINĀLU, kurā tikās līgas debitanti RUMBA/LSPA un līgas, nu jau ilgdzīvotāji, ja tā var tos nosaukt, BK FILTER !!

Šī gada LBAL GRAND FINĀLS bija interesants jau ar to vien ka LBAL būs jauns, nebijis ČEMPIONS, jo iepriekšējo sezonu ČEMPIONI, BK UBS un BK Cavendish tika apstādināti PUSFINĀLĀ.

BK FILTER ir spējuši 3 (!!!) reizes nokļūt līdz FINĀLAM, bet tā rī palikuši pie sudraba ....
RUMBA LSPA ir LBAL debitante !!

RUMBA/LSPA sezonas sākumā ielēca pēdējā vilciena vagonā, lai varētu startēt LBAL līgā, jo ilgi bija neskaidrs, vai iepriekšējo sezonu DAL viena no favorītkomandām tiešām startēs šeit... Sabalansēts sastāvs, kurš jau vairākus gadus spēlē kopā, solījās būt nopietns kandidāts uz čempionu titulu, un cerības nepievīla..

RUMBA/LSPA regulāro sezonu spēlē pārliecinoši, un jau no pirmās spēļu kārtas izvirzās tabulas vadība un kļūst arī par regulārās sezonas uzvarētājiem, 25 spēlēs izcīnot 22 uzvaras, pie kam, gandrīz visas uzvaras izcīnītas samērā pārliecinoši.
PLAY-OFF pirmajā kārtā pretiniekos BK Austrumi, kuri ne vienā, ne otrā spēlē nopietnu pretestību izrādīt nespēj, un RUMBA/LSPA diezgan viegli iesoļo PUSFINĀLĀ, kur pretiniekos BK BINDERS ... arī šajā duelī viss top skaidrs jau pirmajā spēlē, kur tiek izcīnīta uzvara ar +27, un pilnīgā mierā var gatavoties 2.spēlei.
... Arī šeit spēlējot pat ne ar labāko sastāvu, visu spēli esot vadībā izcīnīta uzvara ar +8 un vieta lielajā GRAND FINAL garantēta.

BK FILTER regulāro sezonu aizvada ari bez īpašiem pārsteigumiem, 25 spēlēs izcīnot 21 uzvaru, kas kopvērtējumā deva tieši nākamo vietu aiz RUMBA/LSPA komandu, tā tad 2.vietu ... PLAY-OFF pirmajā kārtā pretiniekos regulārās sezonas 7.vietas ieguvēji BK Marels Būve. Arī šajā duelī vairāk vai mazāk tāpat kā iepriekšējos dueļos viss tapa skaidrs jau pirmajā spēlē .. Visu maču esot vadībā, brīžiem iekrājot par vairāk kā +20, bet sevišķām problēmām noslēgta pirmā spēle ar +14 ..
2.spēlē scenārijs diži nemainās un jau spēles sākumā iekrājot nopietnu pārsvaru, bez liekām galvas sāpēm arī tika sagaidīts spēles noslēguma svilpiens pie +15, un tas garantē sev PUSFINĀLĀ pretiniekos BK UBS ...
PUSFINĀLĀ 1.spēlē zaudējot ar -1, 2.spēlē tika izcīnīta uzvara ar +5, kas divu spēļu summa deva +5 un vietu GRAND FINĀLĀ !

GRAND FINĀLĀ, ka jau tādām spēlēm pienākas viss ritēja ka pa celmiem, te vadībā viena komanda, te otra, bet noslēdzošajā daļā iekrājot lielāku pārsvaru to arī izdevās RUMBA/LSPA komandai noturēt līdz galam, kaut gan pēdējā spēles minūte BK FILTER komandai bija iespēja rezultāta starpību samazināt līdz minimumam .... bet atkal, ne šoreiz un BK FILTER kaklā 4 (!!!) SUDRABS ..... un par 2015/2016 gada LBAL ČEMPIONIEM ar + 4 fināla spēlē kļūst RUMBA/LSPA !!!!

Par PLAY-OFF sērija MVP pārliecinoši kļuva - NAURIS MIEZIS (RUMBA/LSPA)

RUMBA/LSPA sastāvā spēlēja un ČEMPIONA titulu izcīnija;
N.Miezis, A.Savčenko, M.Rozenbergs, J.Leimanis, K.Zālītis, V.Dambergs, M.Baranovskis, A.Tomašs,
J.Bitenieks, K.Freimanis, R.Ozoliņš, A.Turiks, J.Melngailis, Treneris - Jānis Rimbenieks, Menedžeris - Jānis Odiņš un RUMBA PREZIDENTS - Viktors Piļkēvičs

BK FILTER sastāvā SUDRABA medaļas ieguva;
A.Lūsis, E.A.Vīksna, E.Šilbergs, G.Dīķis, N.Maskalāns, K.Kalniņš, D.Pabrieža, K.Valenieks, J.Zarāns, V.Priede
E.Vilde, treneris / menrdžeris - Jevgēnijs Mihailovskis

Komentāri
Reģistrējies, lai pievienotu komentāru
2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017