Ceturtdiena, 17.08.17, 04:57
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

LBAL ir jauns saimnieks GHETTO KABANA laukumos !
GHETTO KABANA sacensība, kas notiek LBAL regulāros spēļu puslaika pārtraukumos, risinājās jau otro gadu.

Atgādinām, ka 16 spēlētāji, spēlē 1 pret 1, 5 minūšu sacensību, uzvarētājs dodās tālāk pa uzvarētāju zaru, zaudētājs beidz sacensību.

Pagājušajā gadā par uzvarētāju kļuva Intars Jansons, no komandas BK Anzāģe/BTS.

Sacensību atbalsta - ceļojumu rezervēšanas portāls SKY24 (www.sky24.lv), kuri nodrošina GHETTO KABANA GALVENO balvu, lidojumu un nakšnošanu LBAL izvēlētajā galamērķī.
Pagājušās sezonas uzvarētājs devās ciemos pie Daira Bertāna uz BILBAO, kur klātienē apmeklēja Bilbao spēli, par šo vairāk variet lasīt LBAL mājas lapā.
Par šo liels paldies Dairim Bertānam, kurš padarīja šo ceļojumu vēl iespaidīgāku un neaizmirstamāku !
GHETTO BASKET - dāvā uzvarētājam basketbola trofeju, basketbola grozu GHETTO KABANS 2015 !

Šajā sezonā, Intars Jansons, kā esošais ČEMPIONS saņēma WildCard, un viņam nebija jāpiedalās atlases sacensībās, bet jau FINĀLĀ viņš gaidīja GHETTO KABANA regulārās sezonas uzvarētāju, pret kuru mēģināja nosargāt savu GHETTO KABANA titulu !

Līdz GHETTO KABANA titula pretendentam aizkļuva Nauris Miezis (RUMBA/LSPA), kuram visgrūtākā kārta bija pati pirmā kārta, kurā tikai ar viena punkta starpību (11:10) tika pārspēts Salvis Skušķis (BK Ķekari), tālāk Naurim gāja salīdzinoši viegli.

Finālā par GHETTO KABANA titulu cīnījās Intars Janosns (GHETTO KABANS 2015) pret GHETTO KABANA PRETENDENTU Nauri Miezi (RUMBA/LSPA).
Gaidītā cīņa diemžēl izpalika ....... Nauris tika ar šo sarežģīto uzdevumu galā salīdzinoši viegli, un Intars Jansons tika pārspēts ar graujošu rezultātu (3:19) un jaunais GHETTO KABANS 2016 - NAURIS MIEZIS (RUMBA/LSPA) - APSVEICAM !!

Galvēā balva, vēl nav zināma, tā visticamāk tiks paziņota rudenī, bet ļoti ceram, ka tas būs atkal lidojums, pie kāda slavena latviešu basketbolista, kurš aizvada savu sezonu ārpus Latvijas, par to ziņosim pēc iespējas tuvākajā laikā !

Atgādinam, Naurim nākošajā sezonā nebūs jāspēlē šis GHETTO KABANA KVALIFIKĀCIJAS turnīrs, Nauris savu pretinieku sagaidīs GHETTO KABANA FINĀLĀ, aizstāvot savu titulu pret nākošā gada finālistu !!

Paldies ceļojumu rezervēšanas portālam SKY24.lv un GHETTO BASKET par atbalstu šim turnīram, jo iegūtā balva ir neaprakstāma !!

ATCERAMIES – aviobiļešu rezervēšana internetā – ĒRTĀK, ĀTRĀK, PĀRSKATĀMĀK, norēķini un biļešu saņemšana momentā, neizejot no mājas.

LIDO TĀLU LIDO LĒTI

ceļojumu rezervēšanas portāla SKY24.lv rezervācijas atrodamas;
www.sky24.lv

Komentāri
Reģistrējies, lai pievienotu komentāru
2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017