Ceturtdiena, 17.08.17, 04:58
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

BK UBS tiek pie BRONZU !
LBAL GRAND FINAL 4 jau 8.SEZONU (!!!) Olimpiskajā sporta centrā, pirmajā dienas spēlē tikās komandas, kuras noskaidros šīs sezonas BRONZAS medaļas ieguvējus starp BK UBS (4xkātrējie LBAL ČEMPIONI) un BK BINDERS (debija FINAL 4) komandām.

BK UBS jau no sezonas sākuma sevi pieteica kā vienu no galvenajiem titula pretendentiem, tiesa gan viss tik gludi negāja..... sezonas 25 spēlēs piedzīvoti 5 zaudējumi, kas arī liedza regulārās sezonas izskaņā ieņemt augstāku vietu par trešo.

Play-Off CETRTDAĻFINĀLĀ pretiniekos saņemot vienus no šķiet neparocīgākajiem pretiniekiem LBAL - BK Anzāģi/BTS..... šeit gan jāpiebilst, ka nespējot sapulcināt labākos spēkus ,PUSFINĀLĀ BK UBS iekļūt neradās nekādu sarežģījumu... Pusfinālā pretinieks līdz ar to BK FILTER...

1.spēlē BK FILTER iedzīvojās palielos mīnusos (-19), spēles turpinājumā gan izdevās saņemties un spēli izlīdzināt, taču gan laika, gan spēku pietrūka.
Rezultātā +1 BK UBS, un bija gaidāma saspringta otrā spēle, jo FINĀLĀ iekļūst komanda kas uzvar divu spēļu summa , līdz ar to likme augsta !!
2.spēlē, scenārijs cits, šoreiz BK FILTER pirmajā ceturtdaļā jau ieguva +20 (24:7), taču BK UBS uzsāka pakaļdzīšanos procesu, kur izdevās vairāk nekā veiksmīgs, kas radīja intrigu spēles beigās, taču veiksmīgi nospēlēja BK FILTER, spēli pabeidzot ar + 6 un kas bija pietiekoši lai iekļūtu FINĀLĀ, kopsummā uzvarot + 5 !

BK UBS turpina cīnīties par LBAL BRONZU, kas būtu otrā BRONZA BK UBS vēsturē !

BK BINDERS sezonas gaitā izrādījās patīkams pārsteigums, nokomplektēts labs sastāvs ar treneri A.Cīruli priekšgalā ik pa brīdim radīja sarežģītas spēles galvenajiem favorītiem. Likumsakarīga šķiet ir arī regulārās sezonas beigās izcīnītā 5.vieta no 25 spēlēm uzvarot 15.

Play-Off CETRTDAĻFINĀLĀ pretī saņemot BK Cavendish. Ļoti smagā spēle te esot vadībā ar +10, te atkal iedzinējos ar -10, tomēr pašā galotnē aukstasinības vairāk bija tieši BK BINDERS uzvarot spēli ar +2.
Arī otrā spēle scenārijs stipri līdzīgs, kur atkal galotnē ar +2 pārāki BK BINDERS. PUSFINĀLĀ pretī RUMBA/LSPA, kur abās spēlēs pretinieks nejaušības nepieļāva un abas spēles uzvarēja.

Spēlē par 3.vietu sākuma iniciatīva piederēja BK BINDERS, taču turpinājumā, ar katru minūti tomēr izpaudās BK UBS pārsvars...Spēles gaitā tika sasniegts pat +18 punktu liels pārsvars, kas noturējās ilgu laiku. BK BINDERS gan meklēja risinājumus ka atspēlēties, taču pretinieks to nepieļāva.

Galarezultāts 72-56 +16 BK UBS, un tātad izcīnītas LBAL 2015/2016.gada sezonas BRONZAS medaļas.

BK UBS sastāvā LBAL BRONZU izcīnīja;
N.Metnieks, A.Kramiņš, M.Motivāns, K.Volfmanis, T.Straudovskis, O.Polis, J.Ramšs, O.Kalējs, M.Zemturis, R.Ūdris, R.Pāže, S.Balodis, Ģ.Magone, treneris M.Rožlapa un komandas menedžeris A.Feldmanis.

Komentāri
Reģistrējies, lai pievienotu komentāru
2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017