Svētdiena, 20.08.17, 14:46
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

GHETTO KABANS arī šogad !!!!
Labo ziņu plūsmā, vēlamies iepriecināt LBAL spēlētājus ar manuprāt lielisku ziņu, arī šajā sezonā notiks GHETTO KABANA turnīrs, kuru mums atbalsta Starptautiskā ceļojuma aģentūra Estravel Latvija uzturēto aviobiļešu uzturēto aviobiļešu ceļojumu rezervēšanas portāls SKY24.lv !!

LIELS PALDIES mūsu draugiem ceļojumu rezervēšanas portālam SKY24.lv, kas mūs atbalsta GHETTO KABANA turnīrā jau otro sezonu !!

Atgādināsim, kas ir GHETTO KABANA turnīrs ?!

Šis ir turnīrs, kurš notiek LBAL regulāro spēļu starplaikos, vienas spēles starplaikā notiek iepriekš norīkots turnīrs, kurā spēle notiek 1 pret 1 uz viena groza pēc GHETTO KABANA noteikumiem.
Spēli tiesā spēles tiesneši un spēles ilgums ir 5 minūtes.
Uzvarētājs iekļūst nākošajā kārtā, zaudētājs dalību turnīrā beidz.

Par pagājušās sezonas GHETTO KABANS turnīra uzvarētāju kļuva INTARS JANSONS no komandas BK Anzāģe/BTS un balvā ieguva GHETTO BASKET Raimonda Elbakjana dāvātu lielo metāla trofejas basketbola grozu un GALVENĀ BALVA bija ceļojums no ceļojumu rezervēšanas portāla SKY24.lv uz Spāniju, Bilbao uz 5 dienām, tikšanās ar DAIRI BERTĀNU un viņa pārstāvētās komandas Bilbao Basket mājas spēles apmeklējums !

Šīs sezonas GALVENĀ BALVA tiks paziņota GHETTO KABANA turnīra laikā, lai saglabātu papildus intrigu, pagaidām to turēsim noslēpumā.

Kas ir interessants šajā sezonā, ir tas, ka pagājušā gada uzvarētājam INTARAM JANSONAM (BK Anzāģe/BTS) tiks dota iespēja aizstāvēt savu GHETTO KABANA 2015 titulu.
Inataram būs ievērojamas priekšročibas šajā sezonā, proti, Intaram nebūs jāpiedalās GHETTO KABANA turnīra spēļu kārtās, bet kad būs zināms GHETTO KABANA pēdējā posma uzvarētājs, tad lai iegūtu GHETTO KABANA 2016 titulu kā pēdējais pārbaudījums būs uzvarēt GHETTO KABANU 2015, tas būtu INTARU JANSONU
Tikai šo divu spēlētāju duelī noskaidrosim, kurš kļūs par GHETTO KABANU 2016 !!

Par pieteikumu un noteikumiem GHETTO KABANA turnīrā lūdzu visiem interesentiem interesēties pie savas komandas menedžmenta, kuriem būs detalizētāka informācija par turnīra norises kartību, un tikai komandas menedžments būs tiesīgs veigt savas komandas spēlētāja pieteikumu šim turnīram.

Paldies ceļojumu rezervēšanas portālam SKY24.lv un GHETTO BASKET par atbalstu un gaidam dalībnieku pieteikumus, domāju, ka turnīrs solās būt karsts !!

ATCERAMIES – aviobiļešu rezervēšana internetā – ĒRTĀK, ĀTRĀK, PĀRSKATĀMĀK, norēķini un biļešu saņemšana momentā, neizejot no mājas.

LIDO TĀLU LIDO LĒTI

ceļojumu rezervēšanas portāla SKY24.lv rezervācijas atrodamas;
www.sky24.lv

Par Daira Bertāna gaitām lasām šeit;
www. bilbaobasket.biz/es/inicio.html

Komentāri
Reģistrējies, lai pievienotu komentāru
2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017