Ceturtdiena, 17.08.17, 04:59
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

Kristaps Valters turpina sadarbību ar LBAL !

Sveiki visiem, kam interesē, kas notiek LBAL un kas notiek arī ap LBAL !!

Pēc ilgāka vasaras pārtraukuma esam lēnām aktivizējušies un vēlamies painformēt Jūs par jaunumiem, kas gaidāmi LBAL šajā 2014/2015 SEZONĀ.

Iepriecinoša ziņa ir tā, ka ar LBAL sadarbību turpinās viens no labākajiem Latvijas saspēles vadītājiem, mūsu skatījumā, Kristapu Valteru !!!

Atgādināsim, pagājušajā sezonā 2013/2014 K.Valters sadarbībā ar LBAL un ISBS sponsorēja vienam LBAL spēlētājam 15 nodarbības ISBS skolā, šo iespēju ieguva Konstantīns Talikovs (BK Kompānija NA). Konstantīns visas savas nodarbības ir izmantojis un turpina aktīvi darboties ISBS sistēmā, viņa prasmes varēsim šogad novērtēt BK CrewGang sastāvā, kurā Konstantīns ir pievienojies pēc vasaras pārtraukuma un noteikti ir uzskatāms par soli uz priekšu. Papildus Konatantīns tika pie K.Valtera spēļu krekla no pagājušās sezonas kluba TED Ankara Kolejiler

SEZONU 2013/2014 Kristaps Valters pabeidz Turcijas augstākajā līgā BEKO TBL komandā TED Ankara Kolejiler, un pabeidza to teicamiem rādītājiem; vidēji nospēlētas 24,57 minūtes, 12,00 punkti vidēji spēlē (27 vietā TBL), 4,33 rezultatīvas piespēles (15 vieta TBL), efektivitāte 13,83 (19 vieta TBL)

Šo sezonu Kristaps ir iesācis šeit pat Latvijā LBL komandā Barons kvartāls un mums ir lieliska iespēja pasekot Kristapa gaitām šeit pat Latvijā !

Kāda solās būt mūsu sadarbība uz šo sezonu :

- Turpināsim iesākto, Kristaps Valters sadarbībā ar LBAL piešķirs „KRISTAPA VALTERA STIPENDIJU” un dos iespēju kādam LBAL spēlētājam mācīties individuāli ISBS skolā 3 mēnešus !!!! Šis spēlētājs tiks izlemts pēc LBAL 1.spēļu apļa, kas noslēgsies 2014 gada decembrī ar LBAL dalības komandu balsojumu un sekotāju balsojumu LBAL mājas lapā sadaļā LBAL JAUTĀ – tā kā nepalaidiet garām iespēju savam favorītam mācīties ISBS !!

- Kristaps ir piekritis sponsorēt LBAL SEZONAS 2014/2015 PLAY-OFF MVP balvu !!

Šie divi sadarbības virzieni ar Kristapu plānojās šajā LBAL SEZONĀ 2014/2015 un noteikti strādāsim ar Kristapu tālāk un domāsim jaunas idejas, kā Jūs iepriecināt un motivēt spēlēt BASKETBOLU, kas visus mūs šeit vieno !!!

Ļoti ceram uz ilgtermiņa sadarbību ar Kristapu, varbūt nākotnē izdodās Kristapu piesaistīt LBAL IZLASES kolektīvam ..... !

Tā kā lūgums mums visiem paliek iepriekšējais, kas iesaistīti LBAL novērtēt to, ko dod mums Kristaps un to, ka viņš ir piekritis būt mūsu sistēmā ... mīlēt un cienīt ...... sekojam līdzi Kristapa aktivitātēm Latvijā un novēlam Kristapam veiksmīgu sezonu, centīsimies arī mūsu LBAL sociālajos tīklos informēt par Kristapa veikumiem LV !

Paldies Kristapam Valteram un Jums visiem, kas - PAR LBAL !

APSKATNIEKS

Komentāri
Reģistrējies, lai pievienotu komentāru
2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017