Ceturtdiena, 17.08.17, 04:59
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

LBAL spēcīgais atbalsts no Ukrainas !

Sveiki visiem kam interesē notiekošais LBAL ..........

LBAL sezona jau pusē, esam šosezon ieviesuši daudzus jauninājumus LBAL un pie tā neesam apstājušies .........

Pirms 6.LBAL sezonas mēs atradām lielisku sadarbības iespēju ar Kristapu Valteru, kurš piešķirs LBAL spēlētājam individuāli mācīties basketbola elementus unikālajā - ISBS organizācijā.

Pirmā balsošana jau ir notikusi un par K.Valtera stipendījas (15 nodarbības) individuālajām apmācībām ISBS ir ieguvis 2.05 metru garais Konstantīns Talikovs no BK Kompānijas NA komandas, kas ieguva pirmo vietu gan komandu kapteiņu balsojumā gan arī LBAL mājas lapas publiskajā aptaujā.

Konstantīns jau pierādījis savu gribēšanu gan LBAL IZLASES sastāvā gab ari BK Kompānijas NA sastāvā un personīgi ir jau atradis laiku lai pilnveidoties ISBS, tā kā esam 100% pārliecināti ka Konstantīns novērtēs šo iegūto iespēju ........ un varbūt Latvijas basketbols kļūs par vienu "garo" spēlētāju bagātāks ......

Turpinot mūsu iesākto labo tradīciju - Latvijā zināmu basketbolistu piesaisti LBAL ar piešķirto stipendiju esam šādu pašu sadarbību panākuši ar strauji progresējušo Latvijas izlases centra / spēka uzbrucēju – ROLANDU FREIMANI.

Atgādināsim, ka Rolands savu profesionālo izaugsmi sāka 2006 gadā, tā brīža labākajā Latvijas basketbola klubā un sistēmā ASK RĪGA, tālāk Rolands ir paspējis uzspēlēt dažādās valstīs un komandās, bet uz doto brīdi ir apmeties Ukrainā pie Kārļa Muižnieka trenētās komandas Južnijas Himik un ar katru spēli tajā iejūtās arvien labāk un labāk.

Šobrīd Rolandam ir iespēja spēlēt gan UKRAINAS SUPERLĪGĀ, kur Južnijas Himik atrodās 1.vietā un Eiropas kausā, kur komanda sekmīgi iekļuvusi otrajā kārtā.

Esam ļoti priecīgi par šo sadarbību un arī Rolands dos iespēju kādam LBAL spēlētājam mācīties ISBS.

Atšķirībā no K.Valtera stipendijas R.Freimaņa stipendija tiks piešķirta spēlētājam vadoties pēc vecuma, jaunākajam tiks dota priekšroka.

Mēs LBAL turpināsim sekot līdzi gan K.Valtera, gan arī Rolanda Freimaņa gaitām lielajos basketbola laukumos, LIELS paldies abiem čaļiem no LBAL puses par iesaistīšanos gan amatieru, gan jauniešu basketbola attīstībā Latvijā !

Pāris vārdi arī no R.Freimaņa, par kopējo sadarbību :
"Es atceros, kad es biju jaunais, man daudz palīdzēja Ģirts Kalniņš, bez viņa es šaubos vai būtu tagad tur kur esmu ! Es uzskatu, ka mums kā mazai valstij ir jāturās kopā un jāpalīdz vienam otram cik vien tas ir iespējams. Basketbolā izsisties augstā līmenī ir tiešām grūti ir daudz jāstrādā un jāpakārto sava dzīve basketbolam, ar smagu darbu un pareizo attieksmi pret sportu un dzīvi !
Ja mana stipendija kādam dos iespēju progresēt un attīstīties gan kā basketbolistam, gan kā personībai par to man būs liels prieks ! Man palīdzēja, tagad ir mana kārta kādam palīdzēt un sasniegt savus mērķus.
Par ISBS, es varu teikt tikai tos labākos vārdus, pats pagājušajā vasarā trenējos tur un man tas daudz palīdzēja, ISBS ar tevi strādā gan basketbola laukumā, gan ārpus tā runājot ar treneriem netikai par basketbolu, bet vienkārši par dzīvi. Visi treneri ir ļoti atvērti un draudzīgi, bet tajā pašā laikā ļoti prasīgi un tā pēc manām domām ir pareiza kombinācija. Tā kā es iesaku visiem izmantot šo iespēju trenēties ISBS. Pats personīgi pazīstu ISBS dibinātājus jau no bērnības kopā sporta skolā spēlējām tāpēc varu garantēt , ka tur ISBS viss notiek augstā līmenī un ar tevi tiešām strādā pēc labākās sirds patikas.
Darbs uzveic talantu !!
LBAL, potenciāls ir liels, jo Latvijā basketbolu grib spēlēt daudz un visur un ir labi, ka ir tādi entuziasti, kas domā netikai par profesionālo un kā nopelnīt vairāk naudas, bet par džekiem kuriem kaut kas nav izdevies un kuriem gribās spēlēt un pierādīt sevi. Liels solis uz priekšu ir starptautiskie turnīri, kuri dod motivāciju iekļūt amatieru izlasē un pārbaudīt savus spēkus ar citu valstu spēlētājiem.
Es uzskatu, ka tas ir tikai sākums, es saredzu ļoti lielu potenciālu šim visam un man prieks, ka es kļūšu par mazu daļu no šīs komandas.
Uz priekšu LBAL !!!!"

Kā arī viedoklis no viens no ISBS dibinātājiem, projektu vadītājiem Aivaru Svirido:
"Rolands Freimanis ISBS treniņus aktīvi sāka apmeklēt pagājušogad, vasaras sākumā, gatavojoties Latvijas valstsvienības startam Eiropas čempionātā basketbolā. Esam pārliecināti, ka ieguldītais individuālais darbs deva Rolandam pārliecību, kā arī fizisku gatavību gaidāmajam turnīram. Esam ļoti priecīgi, ka Rolands tieši stipendijas veidā atbalsta amatieru basketbolu , t.i. LBAL un kādu no tās spēlētājiem, šādā veidā arī novērtēdams mūs kā organizāciju, kurā pats ir uzlabojis individuālās prasmes.
Šī ir ļoti veiksmīgi izveidojusies sadarbība starp LBAL, ISBS un mecinātu, kā rezultātā kādam būs iespēja piestrādāt pie savām individuālajām prasmēm pilnīgi bezmaksas. Ar prieku gaidīsim un ar profesionālu darbu celsim basketbola līmeni valstī.
Darbs uzveic talantu !"

Mēs LBAL sekosim līdzi Rolanda gaitām gan Ukrainas čempionātā gan Eurokausos Južnijas Himik sastāvā un novēlam veiksmīgu sezonu !!

LIELS PALDIES arī Rolandam Freimanim un ISBS par kopīgu ideju un plānu realizēšanu !

Uz tikšanos LBAL !!

Latvijas Basketbola Alternatīvā līga

Komentāri
Reģistrējies, lai pievienotu komentāru
2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017