Svētdiena, 20.08.17, 14:31
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

BK BINDERS GATAVI CĪŅĀM

Sveiki visiem LBAL APSKATNIEKA lasītājiem.

Šoreiz gribu ar Jums padalīties ar vēstules veidu kā BK BINDERS komandas vadītājs Edgars Breimanis uzrunā savus kolēģus, kas man likās ļoti noderīgi priekš mums visiem ,lai radītu katru mūsu spēli īpašu un arī saliedētu gaisotni ap LBAL komandām, VISS PAMATS MŪSU PAŠU ROKĀS !

Citēts no BK BINDERS komandas vadītāja Edgara Breimaņa:

Šogad Latvijas Basketbola alternatīvās līgas čempionātā (LBAL) piedalīsies līgas debitanti - basketbola komanda „Binders” !!!

Informācijai:
Uzņēmuma basketbola entuziasti apvienojušies komandā un, kompānijas īpašnieku, vadības iedrošināti/atbalstīti, pieteikuši to dalībai līgas čempionātā.
LBAL spēlē basketbola amatieru komandas no dažādiem „grupējumiem” – domu biedri, draugi, kolēģi u.c. Pavisam šajā sezonā cīņu par LBAL čempionvienības titulu sāk 17 komandas.

Interesants fakts – BK „Binders” ir šobrīd vienīgā komanda līgā, kurā apvienojušies gandrīz 100% tikai uzņēmuma darbinieki. Spēlēs arī citu kompāniju komandas, taču to sastāvs ne tuvu nav tik „koleģiāls”, kā mūsu pārstāvjiem.

Spēļu pieredze LBAL (citās sezonās un citu komandu sastāvos) jau ir dažiem mūsu komandas meistariem un nopelniem bagātiem basketbolistiem - Edgaram Breimanim, Rolandam Gebaueram, Sandrim Sējam ,un šis fakts lielā mērā noteica līgas izvēli, jo sportisti atzina to par piemērotāko – atsaucīga, pretimnākoša līgas vadība, laba čempionāta organizācija, piemērots spēļu grafiks u.c. iemesli, kāpēc BK „Binders” debitēs tieši LBAL.

Mūsu komandas sastāvs:

Treneris – Mārcis Āriņš

Spēlētāji:
Edgars Breimanis – kapteinis ( Nr. 18); Sandris Sēja ( Nr. 23); Rolands Gebauers (Nr.3) ;Andris Pikšens (Nr.6); Aigars Saušs (Nr.7); Toms Leitis (Nr.8); Didzis Stāvavens ( Nr.9); Ansis Kiršteins ( Nr.10); Jānis Saušs (Nr.12); Jānis Ziņģis (Nr.13); Edgars Saušs (Nr.21); Jānis Vikmanis (Nr.33); Māris Balodis (Nr.43);Uģis Šteinbergs (Nr.77)

Komandas devīze, ko tradicionālajā pirmsspēles kopīgajā saliedēšanās mirklī visi balsī uzsauc, ir ASFALTS!

Komanda pagaidām vēl ir sava dizaina identitātes meklējumos, tāpēc pirmo spēli aizvadīs lienētās formās, taču, cerams, nākotnē augs un attīstīsies ne tikai binderiešu spēles meistarība, bet arī komandas vizuālais ietērps.

Viss par LBAL komandām, spēļu grafiku, rezultātiem, spēlētājiem u.c. interesanta informācija atrodama līgas interneta vietnē www.lbal.lv

Binderiešu mājas spēles notiks Rīgas 84.vidusskolā (Lielvārdes iela 141), kur reizi nedēļā notiek arī komandas treniņi. Spēles sākums pulksten 19:45!

KOMANDAI VISAS SEZONAS LAIKĀ ĻOTI NEPIECIEŠAMS KOLĒĢU ATBALSTS ARĪ KLĀTIENĒ!

NUMS VAJADZĒTU SALIEDĒTIES UN SAORGANIIZĒTIES, LAI SPĒLES LAIKĀ MŪSU KOLĒĢIEM BŪTU ATBALSTS ARĪ NO TRIBĪNĒM – LAIPNI AICINĀTI UN GAIDĪTI GAN RĪGAS 84. VIDUSSKOLAS SPORTA ZĀLĒ GAN MŪSU IZBRAUKUMA SPĒLĒS!

Iespējams, mūsu vidū ir entuziasti, kuri vēlētos veidot pastāvīgu BK „Binders” atbalsta grupu, fanu klubu vai citus formējumus, kas palīdzētu ceļu būvniekiem izcīnīt uzvaras ne tikai būvobjektos, bet arī basketbola laukumos!

Komandas kapteinis - Edgars Breimanis visiem kolēģiem vēlējās teikt, lūk, ko:
Romu neuzcēla vienā dienā - arī labu ceļu vienā dienā neuzbūvē, tāpat arī ar komandu. Veidojam komandu no pašas apakšas, kā ceļu – mēneša laikā, kopš sākās komandas izveidošanas process ir izdarīti sagatavošanas darbi -izņemta būv(spēlēt) atļauja, gan no vadības, gan turnīra rīkotājiem. Atrasts darbu vadītājs ,izveidota bāze, nosprausta darba fronte, izcirsti koki, derīgos atstājot, kā arī izlieti jau pirmie sviedri – izbūvēta zemes klātne, uz kura varētu būvēt komandas kārtas. Esam jau aizvadījuši pāris treniņus – uzbēruši nelielu smilts slānīti, bet tas šobrīd ir vēl nestabils, ar vāju nestspēju, tāpēc pirmajās spēlēs var gadīties, ka kaut kur šī kārtiņa izrādīsies pārāk plāna, kaut kur būs jāpieber vēl un, iespējams, mums pat kāds pārbrauks pāri ar ceļa rulli, bet tas tikai mūsu smilts kārtu padarīs izturīgāku un varēsim uz tās būvēt nākošās!

Tāpēc cerēsim uz Jūsu atbalstu – jo ticiet man – Darbs tiks padarīts pēc labākās sirdsapziņas un tikai mums kopā izdosies šo ceļu izbūvēt līdz pat pašai virsmai – ASFALTAM!

Paldies Edgaram par šo lielisko preses relīzi BINDERS darbiniekiem un cerēsim kā šis piemēr kalpos visām pārējām komandām kā papildināt savu līdzjutēju pulku !

APSKATNIEKS

Komentāri
kazha77
14.10.2013
22:11:26
TAS IR SUPER!!!
Reģistrējies, lai pievienotu komentāru
Citi apskati
Latvia (LBAL) vs Ukraine (ЛМ) - 64:89
Latvia (LBAL) vs Russia (НБЛ) - 99:86
LBAL IZLASE apņēmības pilna !
BK BINDERS GATAVI CĪŅĀM
Starptautiskā Amatieru Basketbola Līga ir oficiāli dzimusi ...
Vieta kur satikties !!
Labākie nāk palīgā labākajiem !!
„Agrafe” atbalsts LBAL
LBAL sadarbība ar Kristapu Valteru !!
LBAL sadarbība ar TBL
LBAL sadarbība ar ISBS
LIELAIS LBAL FINĀLS

1 | 2 | 3 | 4 [Tālāk] [Uz pēdējo]

2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017