Svētdiena, 20.08.17, 14:33
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

LIELAIS LBAL FINĀLS

Sveiki vasarnieki, esam ar nelielu pauzīti atgriezušies, galvenais jau ka esam atgriezušies un ar šo nokavējumu, gribam saglabāt jūsos LBAL noskaņu cauru gadu.....

Atgriezīsimies nelielās atmiņās par šīs LBAL SEZONAS 2012/2013 medaļu spēlēm un kā jau bija gaidīts abas spēles gan par BRONZU, gan par ZELTU bija ļoti saspringtas !

Ļoti iepriecinošs fakts priekš LBAL bija, ka šajā sezonā par 3. vietu cīnījās divas šīs sezonas jaunpienācēju komandas BK Cavendish un BK CrewGang. Spēle ritēja ļoti saspringti te vienai te otrai komandaj pārņemot vadību un tikai ar spēles gala signālu bija zināms spēles uzvarētājs.
Un šajā sezonā ar 3.vietu sezonu noslēdza BK Cavendish. Kā jau sezonas svarīgākajā spēlē BK Cavendish sastāvā lielisku sniegumu nodemostrējā komandas sezonas līderi Aivars Svirido (26 punkti un 7 atlecošās bumbas) un Andis Cīrulis (22 punkti, 6 atlecošās bumbas un nobloķēja 3 pretinieku metienus). Apsveicam BK Cavendish ar pirmo LBAL medaļu un ceram, ka puiši pie sasniegtā neapstāsies un atgriezīsies LBAL arī nākošajā sezonā ar vēl lielākiem mērķiem !

BK CrewGang vienozīmīgi nodemonstrēja ļoti labas spēles sezonā un arī cīņā par 3. vietu sevi parādīja no labākās puses un pietrūka tikai veiksmes un kā pilnīgi no jauna radusies komanda ir vēltījusi visaugstāko novērtējumu un 4. vieta ir labs sasniegums. Spēlē par 3. vietu rezultatīvākais bija LBAL regulārās sezonas 2. Apļa MVP Toms Celmiņš, šajā spēlē viņam 29 punkti un 12 atlecošās bumbas.
Novēlam BK CrewGang izdarīt nelielus secinājumus papildināt dažas trūkstošās pozīcijas komandā un nākošgad atgriezties jau ļoti spēcīgā sastāvā !!

FINĀLS

BK UBS pret BK Filter.lv

Šo dueli jau laikam paredzēja lielākā daļa LBAL aktivitāšu sekotāji, jo abas komandas bija gan labi nokomplektētas, gan sezonas laikā rādīja labu sniegumu. Abas komandas jau sezonas laikā saprata, ka ļoti liela varbūtība ka cīņā par LBAL CEĻOJOŠO KAUSU abām nāksies tikties savā starpā.

Kā prognozēts tā arī notika un LBAL FINĀLĀ laukumā izgāja LBAL šīs sezonas stiprākās organizācijas, divkārtējie LBAL čempioni BK UBS pret čempionu titulu alkstošo BK Filter.lv komandu. Spēle jau no pirmajām minūtēm ritēja punkts punktā un pamazām BK Filtri.lv prata izmantot BK UBS neierasto zemo metienu precizitāti un izvirzīties vadībā un pamazām sāka izskatīties ka šogad LBAL būs jauns čempions. Tomēr ceturtajā ceturtdaļā BK UBS prata atrast sevī rezerves spēkus un uz emociju viļņa noslēgt spēli sev par labu ar + 2 punktiem un kļūt par LBAL 3 kārtējiem čempioniem !!

BK UBS komandā negribētos izcelt nevienu īpaši, jo šī uzvara vienozīmīgi bija komandas gūta uzvara. Par visas LBAL PLAY-OFF sērijas MVP tika pamatoti atzīts Artūrs Jēkabsons.

BK Filter.lv sastāvā labākais bija Kristaps Kalniņš, kuram fināla spēlē 28 punkti un 5 atlecošās bumbas un vēlos piebilst ka Kristapam pavisam nedaudz pietrūka lai kļūtu pa vakara un visas sezonas varoni, diemžēl pēdējais šāviens uz grozu netika izmantots, tas laikam tika atstāts uz nākošo sezonu !!

Uzskatu ka šī bija viena no labākajām LBAL sezonām, un arī cīņa par medaļām bija vēl nepieredzēta, tas nozīmē ka augam meistarībā !!

LBAL 5 SEZONA veiksmīgi nobeigta, varam visiem iesaistītajiem LBAL pateikties par šo sezonu, ceru ka nekas mums netraucēs uzsākt LBAL 6 SEZONU ar vēl lielākiem panākumiem !

Centīsimies ik pa brīdim arī starpsezonās – vasaras laikā informēt par jaunumiem LBAL sakarā cik nu būs iespējams, trenējamies un gatavojamies jaunajai sezonai !!

Paldies par uzticību !

LBAL APSKATNIEKS

Komentāri
kazha77
18.06.2013
14:38:11
Paldies Tev par kārtējo labo sezonu!!! Ar nepacietību jau gaidam nākamo!
P.s. Atkal uzjundija sāpe par finālu, bija jau piemirsts :)
Reģistrējies, lai pievienotu komentāru
Citi apskati
Latvia (LBAL) vs Ukraine (ЛМ) - 64:89
Latvia (LBAL) vs Russia (НБЛ) - 99:86
LBAL IZLASE apņēmības pilna !
BK BINDERS GATAVI CĪŅĀM
Starptautiskā Amatieru Basketbola Līga ir oficiāli dzimusi ...
Vieta kur satikties !!
Labākie nāk palīgā labākajiem !!
„Agrafe” atbalsts LBAL
LBAL sadarbība ar Kristapu Valteru !!
LBAL sadarbība ar TBL
LBAL sadarbība ar ISBS
LIELAIS LBAL FINĀLS

1 | 2 | 3 | 4 [Tālāk] [Uz pēdējo]

2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017