Ceturtdiena, 17.08.17, 05:01
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

Intervija ar 2012/2013 sezonas 2. apļa MVP
TOMU CELMIŅU
BK CrewGang

Sveiks Tom, nu debijas gads LBAL un uzreiz atzinīgi esi novērtēts LBAL 2. apļa MVP, super apsveicu, kādas sajūtas ?

Sajūtas, protams laba, taču drusku sāpīte ir par sezonas pēdējo spēli, par 3. vietu. Gribējās,lai komanda un čaļi tiek pie kausa un sezonu noslēdzam ar uzvaru.

Un protams apsveicam tevi arī ar LBL2 izcīnīto čempiona titulu BK Saldus sastāvā, sanāk ka sezona kopumā bija diezgan saspringta ?

Sezonas gaitā bija mierīgi. Bija spēles uz kurām tiku un braucu, bija spēles uz kurām nesanāca. Par cik spēlēju ne tikai LBL2 un LBAL tad sezonas beigas bija trakas, jo visās līgās finālsērijas sākās vienlaicīgi un tad gan bija jābrauc uz visām spēlēm. Plus regulārās sezonas spēles stipri atšķiras no playoff spēlēm. 5-7 playoff spēles nedēļā,fiziski tas prasīja ļoti daudz spēka.

Tava pirmā sezona LBAL, kā jūties šeit un kā tev patīk pie mums ?

Ļoti patīk. Sākšu jau ar to, ka atnācu uzspēlēt dēļ drauga (tas tur ar grebeni, teica ka vajag papildspēkus). Pirmajā spēlē tik ieraudzīju komandu un čaļus. Papildus pozitīvu devu deva arī BK CrewGang vadības piesaistītais Uldis Kokins un uzvaras, kas tika izcīnītas.

Vai par LBAL eksistenci biji dzirdējis iepriekš ?

Biju dzirdējis sezonu iepriekš, kad gandrīz mani pierunāja spēlēt šajā līgā, bet toreiz man bija pietiekami daudz fizisko aktivitāšu un atteicos. Šogad nespēju atteikt, kad čalis kucēna acīm skatoties jautāja man :)

Kāds būtu tavs novērtējums par spēka samēriem starp LBL2 un LBAL, ja salīdzina no 1 līdz 10 baļļu sistēmā ?

Objektīvi ir grūti spriest par spēka samēriem. Ja LBAL es būtu spēlējis ar Saldus komandu, tad varētu salīdzināt. Bet, lai nu kā, LBL2 noteikt ir spēcīgāka līga.

Pateicoties Tev, LBAL iet uz savu mērķis stiprināt LBAL komandu sastāvus, radīt saspringtākas spēles, kas būtu interesanti gan pašiem spēlētājiem, gan skatītājiem, vai paliksi LBAL arī nākošajā sezonā 2013/2014 ?

Domāju ka palikšu, redzēs ko CrewGang vadība teiks. Cik sapratu no tā kas man ir teikts par spēļu saspringtumu un komandu spēku samēriem šogad finālspēles arēnā esot bijušas tiešām aizraujošas, gan par 3., gan 1. vietu.

BK CrewGang, es uzskatu sekmīgākā komanda LBAL šajā sezonā, ņemot vērā to, ka komanda pastāv tikai pirmo gadu un arī pats tajā esi iespēlējies ļoti labi, kāds ir Tavs viedoklis par BK CrewGang ?

Par komandu tikai pozitīvs. Lai arī komandā spēlējošos ieraudzīju un pirmo reizi sasveicinājos tikai pirmajā spēlē, saspēlēties nebija grūti. Visi čaļi draudzīgi, pieauguši un nekādus kreņķus par sīkumiem neķer. Pozitīvs komandas garstāvoklis.

Cik nu es esmu dzirdējis, ka BK CrewGang plānojās nopietni pastiprināties gaidāmajai sezonai un mērķi tiek izvirzīti paši augstākie, vai tā ir taisnība?

Tas būs jāprasa vadībai. Ja ir kas grib spēlēt, nekādu problēmu no manas puses, lai tik nāk šurp un velk mūsu dzelteno formu.

Vai pastāv kāda iespēja, ka no BK Saldus kādu spēlētāju redzēsim arī LBAL BK CrewGang sastāvā ?

No Saldus sastāva noteikti ka nē. Lielākā daļa BK Saldus spēlējošo arī dzīvo un strādā Saldū.

Vai bez dalības LBL2 un LBAL piedalies vēl kādās basketbola līgās Latvijā ?

Vēl spēlēju rajona līgās, kur komandu sastāvi ir tiešām labi, interesantas spēles. Un ir arī vairāki turnīri kuros regulāri esmu piedalījies jau vairākus gadus.

Ieskatoties tavās basketbolista gaitās ir skaidri redzams ka esi viens no pieredzējušākajiem vīriem LBAL, pāris gadi LBL un pat Latvijas U-20 vīriešu izlase, vai nākotnē ir doma pacīnīties LBL 1 divīzījā, vai vairāk tomēr doma par basketbola uzspēlēšanu amatieru līmeni, kā brīvā laika nodarbošanos?

Cik sapratu tad BK Saldus pēc pagājušās sezonas uzvaras tomēr ir pieteicis dalību LBL1 līgā. Nezinu gan neko konkrētāk kas un kā. Tur vēl jānoskaidro, bet iespējams, ka Saldus komandas sastāvā atgriezīšos 1.LBL līgā.

Starp citu, esi dzirdējis par LBAL IZLASI, kas piedalās IABL – Starptautiskajā Amatieru Basketbola Līgā un vai zini ka tās galvenais mērķis ir aktivizēt tos spēlētājus, kas ir beiguši profesionālo karjeru vai līdz tādai nav tikuši un to pamatā nodarbe ir algots darbs. IABL plāno šos divus punktus basketbols + bizness apvienot, vai tev šāds turnīrs būtu interesants ?

Esmu dzirdējis un esmu arī vairākkārt aicināts uz šiem turnīriem, bet dažādu apstākļu dēļ līdz šim nav bijis iespēju ņemt dalību šajos pasākumos. Lai nu kā ceru, ka vēl kādu reizi tikšu uzaicināts un ar savu spēli spēšu palīdzēt komandai.

Nedaudz par LBAL FINĀL 4, Jums BK CrewGang pavisam nedaudz pietrūka lai iegūtu LBAL bronzas godalgu, tikai 2 punkti, kādas sajūtas par spēli par bronzas godalgām ?

Sajūta tāda ka mums vajadzēja uzvarēt. Netikām pie pēdējā metiena spēles izskaņā. Ja būtu tikuši pie metiena zinu, ka vienalga kurš no komandas būtu iemetis. Ticu čaļiem, mēs būtu uzvarējuši. Finālspēles cienīga spēle, ar rezultātu +/-2, nevis 20.

Kāda pašam bija sajūta pirms spēles, vai bija satraukums, kā nekā debija LBAL un spēle Arēna Rīga ?

Jaatzīst, ka nekad neesmu juties omulīgi spēlējot Arēnā Rīga. Tomēr pirms spēles jutu, ka vajadzētu uzvarēt, lai gan personīgi spēles sākums man nepavisam neizdevās, tomēr spēles gaitā iejutos un aizgāja.

Fināls BK UBS pret BK Filter.lv, kā tev patika fināla spēle, vai to redzēji, kura bija tava favorītu komanda ?

Arī spēle par 1.vietu bija aizraujoša un finālspēles cienīga, ar divu punktu starpību. Favorītu man nebija, gribēju redzēt labu, skatāmu spēli, ko arī redzēju. Bet par cik UBS jau ir bijuši čempioni, tomēr gribējās, lai uzvar BK Filter, lai nomainās čempioni.

Tom, BK UBS trīskārtejie (!!!) LBAL čempioni, negribu tevi uzkurināt, bet vai nevajadzētu ieviest LBAL pārmaiņu laiku nākošajā sezonā ?

Cik saprotu tad UBS ar katru gadu šis čempiontituls tiek arvien nepārliecinošāk izcīnīts. Paskat, šogad tik ar plus 2. Diez vai nākošgad būs plus 1 :) Drīzāk būs jauns čempions.

Ceru, ka ar FINAL 4 esi apmierināts, gan ar komandu bijāt diezgan saliedēti, atradāt brīdi, lai arī kopīgi atpūstos LBAL AFTERPARTY naktsklubā JUST un ceru ka tas dos papildus motivāciju ?

Noteikti. Tas man šitajā līgā ļoti patika, ne tikai saliedētība savā komandā, bet patīkama attieksme no LBAL vadības. Un nerunājot jau par kausiem, sākot ar iespaidīgajām MVP balvām un milzīgo 1.vietas ceļojošo kausu. Un kā noslēgums šim basketbola pasākumam AFTERPARTYs bija super, prieks, ka tāda LBAL vadība, paldies!

LBAL, kāds tavā skatījumā bija līmenis LBAL, kā tu to noraksturotu ?

Līmenis ir labs, bija interesanti spēlēt un cik zinu, ta plus mīnus visas komandas domā pastiprināties. Ir komandas kurām to vairāk vajag, ir kam nevajag. Tāpēc domājams ka nākamā sezona būs vēl aizraujošāka un assāka.

Varbūt kāda LBAL komanda iespiedās atmiņā kā ļoti stipra ?

Tā īsti nē. Bija komandas kurām salīdzinot ar mums ir garāks rezervistu soliņš. 9-12 spēlētāji uz katru spēli, tai pašā laikā mums bija regulāri tikai 6 vai 7 spēlētāji uz spēlēm. Tieši mūsu komanda šajā ziņā daudz zaudēja.

Kurš tavā skatījumā ir meistarības ziņā izcilākais čalis ko esi saticis LBAL laukumos ?

Gan jau ka Uldis Kokins ar saviem TRIPLE DOUBLE :)

Kā ar organizāciju kā tadu varbūt kaut kas tā ļoti nepatika ka gribētos par to pasūdzēties ?

No organizācijas puses tiešām nav par ko sūdzēties, prieks ka tādā! Pa reizei gan bija pagrūti aizmigt pēc spēlēm, kas beidzās 11os vai pat vēlāk, bet ja bijusi uzvara arī tad nav ne vainas.

Vai LBAL mājas lapai seko līdzi ? Kuru sadaļa LBAL lapā ir tā kurai Tev liekās visinteresantākā ?

Īpaši daudz nesekoju mājas lapā notiekošajam, par visu tieku informēts no komandas biedriem un menedžera. Bet kad ieeju, tad interesanta sadaļa šķiet galerijas.

Vai ir kāda sadaļa kuras LBAL lapā nav, bet gribētos ?

Viss ir čikiniekā!

Tagad jau vasara vidū, kā vasara, kā atpūties vai GETTO laukumos arī parādies ?

Ghetto laukumos šogad nav sanācis pabūt, vismaz spēlētāja statusā. Atpūšos ar cita veida aktivitātēm, bet šķiet jau, ka drīz būs jaatsāk basketbols, jagatavojas jaunajai sezonai.

Cik daudz laika vasarā velti basītim ?

Pēc sezonas beigām praktiski neko neesmu darījis ar basketbolu saistītu. Tikai tik cik pāris sporta spēlēs pabijis.

Ir kāds sporta veids izņemot basīti ko labprāt uzspēlē ?

Labprāt visu spēlētu, tik pasaki kur jāierodas. Vienmēr gribu pamēģināt kaut ko jaunu.

Sekoji līdzi arī NBA, kura bija tava favorīt komanda Spurs vai Heat ?

Abas divas ir manas favorīt komandas. Spurs tapēc ka esmu bijis uz viņu PlayOff spēlēm un izbaudījis to sajūtu, kas valda NBA arēnā. Un Heat tapēc ka Heat, James! Lai nu kā, gribēju, lai abas komandas spēlē finālā un tā arī bija. Bet gribēju lai HEAT izcīna titulu un arī tas notika.

Kā tu domā vai tiešām LeBrons ir mostrs un neapturams vīrs ?

PROTAMS !

Un kā ar LBL vai tam paseko līdzi ?

Pasekoju, bet nepārāk nopietni. Patīk ka jaunie un tiek pie iespējām un kārto lietas uz laukuma, nevis sēž uz soliņa.

Nu ok Tom, nemocīsim Tevi vairāk un ceru, ka mums radīsies iespēja vēl aprunāties, paldies par interviju un veiksmīgu vasaru !!!!

Nav par ko un prieks sadarboties. Līdz nākošajai sezonai.

2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017