Ceturtdiena, 17.08.17, 05:01
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

Intervija ar 2010/2011 sezonas PLAY-OFF sērijas MVP
ATI OZOLU
BK UBS

Sveiks Ati, būšu atklāts un teikšu godīgi, ka šo interviju jau biju paredzējis! Nedaudz apvaicāšos par šo izcīnīto Play-Off sērijas MVP titulu, vai šajā titulā jūti vērtību un ko tev nozīmē šāds individuāls novērtējums ?

Protams, ka jūtu vērtību! Katrs apbalvojums, un novērtējums sagādā lielu prieku. It sevišķi par to, ka to ko es daru prieka pēc, novērtē arī citi! :)

Noteikti šādi MVP tituli tev ir vairāki, vai zini to skaitu ?

Nav jau nemaz tik daudz! Ja nemaldos tad kopā ar visiem jaunatnes līgas sanāk kādi pieci. Pēdējos kurus atceros, ir šogad izcīnītie: LBAL playoff MVP, LBL2 janvāra MVP. Vēl man ir viens no laika, kad spēlēju Baltkrievijā: Baltkrievijas zvaigžņu spēles MVP.

Un kurš no visiem MVP tituliem, tev, ir viss vērtīgākais ?

Viss vērtīgākais ir Baltkrievijas zvaigžņu spēles MVP. Bet, ja tu jautātu par kuriem ir viss lielākais prieks, tad tie ir abi šogad izcīnītie!

Ja reiz par balvām, tad par tām arī mēs varētu turpināt. Tad nu apsveicu tevi ar pašu galveno, izcīnīto LBAL CEĻOJOŠO KAUSU 2010/2011, kādi iespaidi gan tev peronīgi, gan komandai iegūstot šo kausu ?

Liels paldies! Gan es, gan komanda esam ārkārtīgi priecīgi par paveikto. Kad piekritu spēlēt UBS komandā skaidri zināju, ka jāiet uz finālu. Esmu priecīgs, ka izdevās sasniegt maksimālo!

Kādas sajūtas ir no sportiskā viedokļa, vai tev patīk cīnīties par CEĻOJOŠO KAUSU kuru ir jācenšās noturēt arī nākošajā sezonā, vai tomēr interesantāk ir cīnīties par katra gada neatkarīgu kausu ?

Zināmā mērā tas komandai uzliek slogu nākošajai sezonai. Tev ir tas, ko visi grib, un tev tas jānosargā! :) Man patīk ceļojošā kausa princips.

Jautājums sakarā ar BK UBS, vai vari pastāstīt kāds ir komandā mikroklimats, vai saprotaties labi un ir viegli ar čaļiem saspēlēties ?

Tas kāpēc piekritu spēlēt BK UBS komandā, līgā par kuru iepriekš neko nebiju dzirdējis, ir saistīts vienīgi ar komandas čaļiem un vadību! Iepriekš pazinu 90% no komandas! Tur spēlē, gan mani rajona biedri, gan jaunības paziņas un draugi. Pat mans vedējtēvs spēlē šajā komandā!!! :) Mikroklimats komandā ir izcils! Vienmēr var vēlēties labāku saspēli, bet šoreiz mums pietika ar to kāda nu viņa bija. Tas patiesībā ir apbrīnojami, jo mums bija tikai viens treniņš nedēļā, kuru apmeklēja labi ja 40% no komandas!

Zinām, ka ļoti aktīvi uz šo CEĻOJOŠO KAUSU ir gājis Jūsu BK UBS komandas komandas kapteinis Aigars Feldmanis, kā vērtē Aigara ieguldījumu gan šajā uzvarā, gan vispār komandas veidošanā un uzturēšanā ?

Es uzskatu, ka bez Aigara nemaz nebūtu BK UBS! Mēs esam Aigara komanda, un mums bija prieks viņam dāvāt šo ceļojošo kausu! Ļoti labi, ka mums tas izdevās!

Vai BK UBS būtu pa spēkam pieveikt LBL komandu Liepājas Lauvas, ar noteikumu ka tu pārstāvi BK UBS ?

Lai kā gribēts pateikt jā, tomēr jāsaka kā ir: Nē!

Pāris jautājumi arī par LBAL (Latvijas Basketbola Alternatīvo līgu), kāds ir tavs pirmais iespaids par Mums (LBAL) ?

Man ļoti patika! Patika tas, ka viss šeit ir labi noorganizēts, nav nekur tālu jābrauc uz spēlēm. Protams tas, ka fināls notiek Arēnā Rīga arī nav mazsvarīgi.

Kā pirmo reiz uzzināji par LBAL ?

Uzzināju no Aigara Feldmaņa. Viņš jau šķiet pagājušo sezon man jautāja, vai nevaru ieteikt kādu garo spēlētāju. Teica, ka esot līga, kur viņš kaut kādā komandā spēlē. Šķiet satiku viņu, pirms šīs sezonas un atkal viņš man jautāja to pašu. Ieteicu viņam Ēriku Demiteru, un pats arī izdomāju pamēģināt.

Kāds tavā vērtējumā ir spēļu līmenis LBAL spēlēs salīdzinot ar citām līgām kurās esi spēlējis izņemot LBL?

Līmenis ir līdzīgs kā amatieru līgā. Varbūt nedaudz vājāks. Atšķirība ir tāda, ka amatieru līgā gandrīz visi džeki ir pabeiguši sporta skolas, šeit brīžiem gadās, kad kādā spēlē skrien pretim tāds kurš pats nezin ko darīs, kur nu vēl aizsargs var uzminēt! :)

Kādas bija LBAL Play-Off spēles vai varēja just citu asumu spēlēm un vai tās bija spraigākas nekā regulārā sezonas spēles ?

Noteikti bija cita koncentrēšanās uz visām play-off spēlēm. Tā apziņa, ka nedrīksti zaudēt vienmēr rada papildus sasprindzinājumu, tāpēc bieži play-offos tiek sisti asāki sodi, pateikti asāki vārdi, aizmesti garām vieglie metieni utt.

Vai fināls bija grūts, vai BK Darex bija labs pretinieks ?

Fināls bija ļoti grūts! Spēles gaita mainījās ļoti bieži. Pēc tā, ka lielāko spēles daļu bijām vadībā,beigās nonācām iedzinējos. Bija ļoti grūti, jo mēs spēlējām gandrīz bez maiņām. Gribu pateikt lielu paldies Kristapam Šteinbergam! Viņš dabūja savainojumu un neskatoties uz to, ka nevarēja pagriezt galvu pa kreisi, aizvadīja spēli līdz galam, un vēl pie tam iemeta izšķirošo uzvaras metienu! Tas kā viņš rīkojās vēlreiz parāda to komandas garu, kas valdīja šajā komandā! Darex noteikti bija cienīgs pretinieks finālam! Bija ļoti labs fināls ar mums veiksmīgu iznākumu!

Vai LBAL finālspēle bija vieglāka par pēdējo spēli Liepājas Lauvas pret Baronu?

Man personīgi šī bija grūtāka, jo LBAL finālā spēlēju 45 minūtes. LBL pēdējā finālspēlē par bronzu spēlēju 15minūtes. :)

Vai ir kāda komanda no LBAL pret kuru tev ir visgrūtāk spēlēt ?

Nav neviena komanda, pret kuru būtu spēlēt grūtāk vai vieglāk. Tas ir atkarīgs no tā, kāds sastāvs mums pašiem ieradies uz spēli. Domāju, ja mums finālā būtu ierindā Arnis Servutis, Kristaps Roga un Artūrs Jēkabsons, tad fināls nebūtu tik interesants! :)

Vai ir kāds spēlētājs LBAL kurā redzi labu spēles izpratni un kurš varētu spēlēt augstā līmenī, kādu kuru varētu īpaši izcelt ?

Mani finālspēlē pārsteidz Pēteris Trops no Darex. Viņš brīžiem rādīja brīnumus.

Vai LBAL ir daudz čaļu ar kuriem kopā vai pret kuriem esi spēlējis iepriekš ?

Katrā komandā ir apmēram 2 pret kuriem esmu spēlējis iepriekš.

Kādas ir LBAL līgas labās īpašības ?

Laba organizācija. Labi tiesneši. Interesanti komandu sastāvi. Visas spēles notiek Rīgā.

Kā vērtē LBAL no organizācijas puses ?

Mans vērtējums: Ļoti labi! Man patīk, ka šeit ir nolikums pēc kura visi vadās, un nekas netiek mistiski mainīts kādam par labu.

Vai uzskati ka LBAL būtu vairāk jāpopularizē un jāpiesaista vairāk komandu ?

Protams, ka ir jāpopularizē! Ļoti daudz cilvēki, kas labprāt spēlētu šajā līgā par to neko nav dzirdējuši. Nedomāju, ka vajadzētu vairāk komandas, labāk esošās papildināt ar spēcīgākiem spēlētājiem.

Vai seko līdzi arī LBAL mājas lapā par notikumiem līgā ?

Jā, protams. Vienmēr apskatos, kad nākošā spēle, un iepriekšējās spēles protokolu.

Vai turpināsi spēlēt LBAL arī turpmāk un vai pats gribi šeit spēlēt ?

Šobrīd domāju, ka noteikti spēlēšu. Jānosargā izcīnītais ceļojošais kauss!

Vai savām paziņām ieteiktu spēlēt LBAL ?

Noteikti!

Saki godīgi, tev kā ļoti lielam meistaram priekš LBAL nebija tā, ka tas līmenis nu stingri pa vieglu un tāda pastaiga vien pa laukumu sanāk ?

Neuzskatu sevi par meistaru, kur nu vēl lielu! :) Pastaiga man nebija nevienā spēlē. Sezonu sāku pēc ceļgala operācijas, tā kā man nācās kārtīgi pasvīst katrā spēlē, lai atgūtu vai sasniegtu labu sportisko formu.

Kā klubs Liepājas Lauvas skatās uz to, ka spēlē vēl kādā līgā ?

Domāju, ka viņi nemaz to nezināja. Man ar viņiem nebija līgumsaistības, tāpēc nebija viņi par to jāinformē.

Vai esi dzirdējis par tādu lietu ka LBAL aktīvi sadarbojās ar citām valstim un esam aizvadījuši spēles ar lietuviešiem un baltkrieviem un valstu skaits turpina palielinās, kā skaties uz šādiem turnīriem ?

Esmu dzirdējis, un uz šādiem turnīriem skatos ļoti pozitīvi.

Vai tu arī piekristu uzspēlēt šādos starptautiskos amatieru turnīros ?

Labprāt piekristu.

Vai tev patīk zvaigžņu spēles (All Star) kā šova spēles ?

Jaunībā patika. Šobrīd šķiet, ka zvaigžņu spēles sevi ir izsmēlušas. Vismaz Latvijā!

Kāda spēle tev pašam patīk vairāk, atlēktiska bez daudz svilpēm vai tomēr smalka tiesāšana ?

Man patīk atlētiska spēle, taču ar nosacījumu, kad atlētisms nepāraug rupjībās. Gribi rupju spēli, ej spēlē streetbolu. Pats streetbolu esmu spēlējis gandrīz katru vasaru, dažādos formātos. Iesaku to visiem darīt.

Vai spēles laikā savu spēles stilu maini atkarībā no tiesāšanas ?

Jā protams. Tiesāšana var ļoti izmainīt darbošanos gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Jāmāk pielāgoties tiesāšanas stilam. Pats diemžēl to nevisai labi māku!

Vai LBAL ar tiesāšunu viss kārtībā ?

Tā pat kā visās citās līgās...:)

Vai spēlē vēl kādā līgā izņemot LBL un LBAL ?

Vēl spēlēju Jūrmalas pilsētas čempionātā. Šosezon izcīnījām tur bronzu.

Vai lielā slodze LBL tevi nav nomocījusi ?

Man tur nebija pārāk liela slodze. Ar komandu sanāca patrenēties diezgan reti. Ja spēle bija Liepājā, tad braucu uz Liepāju iepriekšējās dienas vakarā, uz vakara treniņu,tad rīta treniņš spēles dienā, vakarā spēle, pēc spēles atpakaļ. Ja spēle bija Rīgā, tad braucu no darba pa taisno uz spēli. Viss lielākā slodze šajā procesā bija braukāšana Rīga-Liepāja-Rīga.

Cik reizes nedēļā tev sanāk uzvilkt baskebola kedas ?

Pagājušās sezonas laikā kādas 4-5 reizes nedēļā.

Vai tev gribētos vēl vairākus gadus uzspēlēt LBL ?

Nesaku, ka negribētos. Diemžēl nevaru to apvienot ar savām pārējām nodarbēm. Bija patīkami uzspēlēt pret Latvijas top komandām/spēlētājiem.

Vai esi māņticīgs ?

Neesmu māņticīgs.

Kad sāki nodarboties ar basketbolu, un vai kādā brīdī ir bijusi doma pamest to?

Sāku 6os vai 7os gados. Nekad nav bijusi doma to pamest.

Vai esi nodarbojies arī ar kādiem citiem sporta veidiem un cik nopietni ?

Joprojām nodarbojos ar vairākiem sporta veidiem amatiera statusā. Vasarā basketbola bumbu cenšos neņemt rokās. Izvēlos ūdens sporta veidus un beach volleybolu.

Ja būtu jāizdara izvēle spēlēt LBL vai Itālijas/Spānijas Amatieru līgā, kam par labu kristu izvēle? un kapēc tieši tāda izvēle?

Protams, ka tā būtu Itālijas/Spānijas Amatieru līga. Ja tev piedāvā spēlēt šajās līgās, pēc tām tikt kādā LBL klubā nebūtu problēmas.

Kāds ir tavs viedoklis par basketbola attīstību Latvijā ?

Šķiet tas pamazām sāk atgūties pēc krīzes, kas notika pēc Vīriešu izlases starta Polijā. U19 pasaules čempionāts cerams ļoti palīdzēs celt basketbola popularitāti.

Kas būtu jādara, lai Latvijas basketbols atgrieztu tribīnēs skatītājus?

Uz šo jautājumu, lai atbild LBS. :)

Kāds ir tavs viedoklis par Latvijas jaunajiem basketbolistiem - kuras ir viņu vājās vietas attīstot savu karjeru. Un vai LBAL var viņiem palīdzēt?

Jaunajiem spēlētājiem ir vajadzīgs liels spēles laiks, lai attīstītos un pilnveidotu sevi. Nevar jauno nosēdināt uz soliņa, un teikt skaties un mācies. Jebkura līga viņiem var palīdzēt pilnveidot sevi kā basketbolistu, tanī skaitā arī LBAL.

Kādas intervijas tev labāk patīk video vai rakstītās un vai sanāk sniegt bieži intervijas ?

Labāk protams patīk video, vai audio. Bieži nesanāk sniegt intervijas.

Vai tev patīk LBAL līgas logo ?

Ja godīgi nebiju pievērsis tam uzmanību, un pat nezināju kā izskatās. Tiko apskatījos LBAL mājas lapā. Foršs! :)

Liels paldies par interviju un ļoti ceru uz tikšanos ! Veiksmi laukumā un arī ārpus tā !

2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017