Ceturtdiena, 17.08.17, 04:49
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

GHETTO KABANA ciemošanās BILBAO pie DAIRA BERTĀNA !
1. maijā bija lielā diena GHETTO KABANA 2014/2016 sezonas uzvarētājam INTARAM JANSONAM (BK Anzāģe/BTS), tā bija tā diena, kad Intars devās vinnētā braucienā uz BILBAO apmeklēt ACB līgas spēli starp DOMINON BILBAO BASKET , kuru pārstāv mūsu izlases basketbolists DAIRIS BERTĀNS, pret slaveno F.C. Barcelona Lassa ar Juan Carlos Navarro tās sastāvā !

Atgādinam, ka par uzvaru Intars saņēmā balvā lidojumu uz BILBAO ar četru dienu nakšonšanu no SKY24 un personīgu tikšanos ar DAIRI BERTĀNU !

Intara biļetē bija iekļauta vēl vienas personas vieta, kuru Intars atdeva savam FINĀLA pretiniekam Kristapam Pugačam (BK LSPA 2) un abi varēja doties draudzīga ceļojumā uz Spāniju un klātnienē atbalstīt un saktit savu elku Dairi BERTĀNU !

Puiši bija labi sagatavojušies braucienam, bija gan sagatavots Latvijas valsts karogs, gan arī atbalstītāju SKY24 T-krekli.

Spēles laikā puiši tika ļoti labi pamanīti, jo pie katra Daira Bertāna pieminēšanas vai sekmīgas darbības laukumā tika pamanīts Latvijas karogs ar ovācijām, kas radīja lielu interesi no citiem apmeklētājiem.

Pēc spēles Intaram un Kristapam bija iespēja fanu zonā satikt, gan BILBAO komandas un Spānijas izlases spēlētāju Álex Mumbrú, kā arī pretinieku komandas vienu no līderiem un arī Spānijas izlases līderiem Juan Carlos Navarro, ar kuriem tika pārmīti pāris vārdi gan par Latviju, gan par Dairi Bertānu,gan par mūsu uzlecošo zvaigzni Kristapu Porziņģi.

Visam kulminācijā sekoja bildēšanās ar mūsu pašu gaidīgāko spēlētāju DAIRI BERTĀNU, pāris bildes, un ar eksklusīvām iespējām nokļūstam BILBAO arēnas stāvietā, kur Dairis laipni uzņem mūsus spēlētājus savā auto un nogādā uz restorānu, kur paredzēta jauka pasēdēšana ar Dairi un viņa ģimeni.

Vēl noteikti pieminēšanas vērts viens no lielākajiem pārsteigumiem šajā braucienā, Dairis bija sarupējis abiem GHETTO KABANA FINĀLA dalībniekiem Daira BILBAO spēles kreklus ar VISU KOMANDAS SPĒLĒTĀJU parakstiem !!!!

Mūsu puišiem vēl pāris brīvas dienas, lai kārtīgi iepazītu skaisto pilsētu BILBAO un ļoti lielu gandarījuma sajūtu puiši atgriezās LV !

Gaidām šīs sezonas GHETTO KABANA finālu ar tā uzvarētāju, un noskaidrosim uz kurieni dosies mūsu jaunais sezonas 2015/2016 GHETTO KABANS .......

Paldies ceļojumu rezervēšanas portālam SKY24.lv un GHETTO BASKET par atbalstu šim turnīram, jo iegūtā balva ir neaprakstāma !!

ATCERAMIES – aviobiļešu rezervēšana internetā – ĒRTĀK, ĀTRĀK, PĀRSKATĀMĀK, norēķini un biļešu saņemšana momentā, neizejot no mājas.

LIDO TĀLU LIDO LĒTI

ceļojumu rezervēšanas portāla SKY24.lv rezervācijas atrodamas;
www.sky24.lv

Liels paldies Dairim Bertānam un viņa ģimenei par silto uzņemšanu BILBAO un turpinam Dairi atbalstīt ACB līgas Play-Off, ko varam darīt šeit;
www. bilbaobasket.biz/es/inicio.html

Komentāri
Reģistrējies, lai pievienotu komentāru
2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017