Svētdiena, 20.08.17, 14:43
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

LBAL IZLASE apņēmības pilna !

LBAL IZLASE ir pilnā gatavībā doties uz Starptautisko Amatieru basketbola līgas 3.posmu kas norisināsies Viļņā 18.janvārī.

Atgādināsim ka LBAL IZLASE pirmajā posmā Kauņā 23. decembrī pirmajā spēlē diezgan pārliecinoši apspēlēja IABL līgas pastarīšus Polijas amatieru izlasi (LŠ) ar rezultātu 81:52 un LBAL IZLASES sastāvā punktus guva :
T.Straudovskis - 17, M.Porziņģis - 16, R.Vēveris - 12, M.Rožlapa - 12, R.Elbakjans - 12, M.Šteinbergs - 6, A.Kramiņš - 4, M.Skrejāns - 2, V.Mūrmanis.

Otrajā spēlē mums pretī stājās mūsu sīvākie konkurenti par vietu FINAL4 un pagājušās sezonas 2.vietas ieguvēji Blatkrievijas (NBL) amatieru izlase. To ka cīnamies par TOP4 tas jau abām komandām bija skaidrs pirms spēles un spēles notikumu gaita par to arī liecināja, asa, brīžiem netīra spēle no abām komandām.
Tiesnešiem nespējot spēli kontrolēt, noveda līdz masveida nekārtībām abu komandu izpildījumā, cīņas karstumā arī spēlētāji tiesnesim lika noprast ka daļēji viņš ir vainojams pie situācijas kāda bija izveidojās. Laimīgā kārtā neviens nopietni necieta un spēle tika novesta līdz beigu signālam, kurā diemžēl LBAl IZLASE piekapās Baltkrievijas izlasei ar rezultātu 71:83.
LBAL IZLASĒ punktus guva:
T.Straudovskis - 22, M.Šteinbergs - 15, M.Porziņģis - 10, R.Vēveris - 8, A.Kramiņš - 5, M.Skrejāns - 4, , M.Rožlapa - 3, R.Elbakjans - 2, V.Mūrmanis - 2.

Uz otro posmu 21.decembrī LBAL IZLASE devās diezgan samocītā 22 stundu braucienā uz tālo Kijevu , izlase dažādu iemeslu dēļ tika nokomplektēta tikai vienu dienu pirms turnīru. Mūsu bilance pirms turnīra U1 - Z1 tā kā bijām noskaņoti pozitīvi un gatavi cīņai neskatoties ne uz kādiem blakus apstākļiem.

22 stundu brauciens, 3 stundas miega pauze busiņā, pie basketbola arēnas pirms spēles un esam gatavi pirmai cīņai pret VKL Viļņas komandu kurai līdz šim regulāri bijām zaudējuši vidēji ar - 30 punktiem, bet tas nemazināja mūsu gatavību cīņai. Viļņas (VKL) komandu es raksturotu kā TOP2 komandu, kas vienmēr mums licies kā ciets rieksts.

Spēles pirmā puse beidzās par pārsteigumu daudziem jo rezultāts uz tablo vēstija LBAL IZLASE (47:46) VKL IZLASE, kas mūsos radīja tikai lielāku pārliecību par mūsu spējām.
Visiem kopā cīnoties kā komandai, spēli veidojot no aizsardzības un izpildot trenera doto uzdevumu, spēli pabeidzām ar rezultātu 94:87 LBAL IZLASES labā un neviltotas emocijas bija visos LBAL IZLASES spēlētājos arī rezervistiem, kas īsti pie spēlēšanas netika, bet spēja atbalstīt komandu visās situācijās.
LBAL IZLASĒ punktus guva:
J.Šults (treneris) - 23, R.Brenčs - 21, R.Elbakjans - 21, K.Talikovs - 13, R.Gobnieks - 11, A.Gailis - 5, A.Šenne, K.Circenis, P.Albužis.

Mums bija tikai divu spēļu pārtraukums, kurā laikā bija jāpaspēj gan paēst gan atpūsties un jau jābūt 100% gataviem nākošajam izaicinājumam pret Kauņas (KKL) IZLASI kuru iepriekš vienu reizi bijām uzvarējušu, bet komanda ir kā trešā stiprākā IABL rangā.

Šīs spēle mums LBAL IZLASES vīriem iesākās ļoti pārliecinoši ar izraušanos vadībā 14:0, un tad lēnām spēki sāka izsīkt .....
Vēl 3 min. līdz spēles beigām LBAL IZLASEI bija - 3 bet tad savu 5 piezīmi saņēma LBAL IZLASES galvenais spēles kurātors Jānis Šults un līdz ar to pozitīvu uzbrukumu bija izveidot ļoti grūti , zaudēta spēle, kas varēja būt arī kā uzvara, rezultāts 77:71 par labu KKL IZLASEI.
LBAL IZLASĒ punktus guva:
R.Elbakjans - 39, R.Brenčs - 13, J.Šults (treneris) - 10 (9 piespēles), A.Gailis - 7, R.Gobnieks - 2, K.Talikovs ,A.Šenne, K.Circenis, P.Albužis.

Summējot visus plusus un mīnusus novērtējam ka turnīrs izdevies ļoti labi.

Pamatojoties uz pēdējo posmu un to rezultātiem, esam nolēmuši palikt pie šī LBAL IZLASES sešinieka un piemeklēt šim modelim klāt papildus sešus spēlētājus, pie kuriem tad arī pieturēties, jo mainot sastāvu uz katru posmu pie laba rezultāta kopvērtējumā tikt būtu diezgan pagrūti.

Bet, joprojām LBAL IZLASES spēlētājiem būs iespēja sevi pierādīt un iekļūt LBAL IZLASES sastāvā.

Uz nākošo 3.posmu Viļņā 18.janvārī LBAL IZLASE dosies šādā sastāvā:
Rolands Brenčs - BK Cavendish
Raimonds Elbakjans - BK Kompānija NA
Jānis Šults - BK Kompānija NA
Konstantīns Talikovs - BK Kompānija NA
Aigars Gailis - Triobet Basketbola līga
Rūdolfs Gobnieks - BK Kompānija NA
Kristaps Kalniņš - BK FILTER
Aivars Svirido - BK Cavendish
Mārtiņš Motivāns - BK UBS
Mārtiņš Šteinbergs - BK UBS
Artūrs Kramiņš - BK UBS

Mūsu spēļu grafiks .
11.00 LBAL IZLASE (Latvija #3) - NBL IZLASE (Krievija #6)
14.30 LBAL IZLASE (Latvija #3) - LM IZLASE (Ukraina #5)

Ir informācijas, ka varētu notikt spēļu LIVE translācija, ja tā būs noteikti ziņosim, lai Jūs varētu sekot līdz mūsu LBAL IZLASES sniegumam Viļņā !

Paldies ka esat ar mums !

Apskatnieks !

Komentāri
Zatlers
09.01.2014
13:48:14
Viss OK, bet spēki parasti nepietiek, ja nevienmērīgi tiek sadalīts spēles laiks starp komandas dalībniekiem. Nevar gluži viens spēlēs 30-35 minūtes, un maiņa tikai 5-10 minūtes.
Nekas, no kļūdām mācās, un iespējams citreiz ļaus arī pārējiem uzspēlēt vairāk!
Veiksmi!
lbal_info
09.01.2014
14:30:53
Paldies par komentāru, bet neticu ka vienmērīgi sadalītais spēļu laiks dos vēlamo rezultātu, kas ir galvenais mērķis LBAL IZLASEI šajā IABL turnīrā.
Sastāvu un spēles laiku nosaka treneris, viņš atbild par to lai mēs iekļūtu TOP4, pēc sezonas varēsim tikai spriest kā rīkoties tālāk. Uz šo brīdi esam apmierināti ar LBAL IZLASES sniegumu.
PALDIES
Reģistrējies, lai pievienotu komentāru
Citi apskati
Latvia (LBAL) vs Ukraine (ЛМ) - 64:89
Latvia (LBAL) vs Russia (НБЛ) - 99:86
LBAL IZLASE apņēmības pilna !
BK BINDERS GATAVI CĪŅĀM
Starptautiskā Amatieru Basketbola Līga ir oficiāli dzimusi ...
Vieta kur satikties !!
Labākie nāk palīgā labākajiem !!
„Agrafe” atbalsts LBAL
LBAL sadarbība ar Kristapu Valteru !!
LBAL sadarbība ar TBL
LBAL sadarbība ar ISBS
LIELAIS LBAL FINĀLS

1 | 2 | 3 | 4 [Tālāk] [Uz pēdējo]

2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017