Svētdiena, 20.08.17, 14:42
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

Labākie nāk palīgā labākajiem !!

Turpinam priecēt LBAL spēlētājus ar LBAL atbalstītājiem un sadarbības partneriem un šis jaunais LBAL atbalstītājs un sadarbības partneris spēlētājiem varētu patikt un interesēt visvairāk
– BASKETBOLA VEIKALS b.a.L.L.

Vislielākais b.a.L.L. atbalsts būs LBAL IZLASEI starptautiskajā IABL (International Amateur Basketball League) turnīra ietvaros, kurā uzņēmums b.a.L.L daļēji sponsorēs LBAL izlasi ar PEAK valstvienības formām un papildus ekipējumu, papilduzturu u.t.t. pie sadarbības detaļām tiek vēl strādāts.
Centīsimies LBAL IZLASEI norganizēt pēc iespējas labākus apstākļus labāku rezultātu sasniegšanai, darīsim to varbūt lēnāk nekā gribētos, bet mērķtiecīgi !!

Interesanta sadaļa, kas plānojās LBAL SEZONAS 2013/2014 turnīra ietvaros, neatkarīgas no regulārā turnīra, LBAL b.a.L.L. REKORDA DIENAS, kuras sponsorēs / atbalstīs basketbola veikals b.a.L.L sadarbībā ar LBAL.
Šīs REKORDA DIENAS notiks kādā no LBAL regulārās turnīra spēles lielajā pārtraukumā, spēlētāju pieteikšanās notiks caur LBAL sociālajiem tīkliem (LBAL, FACEBOOK, TWITTER, DRAUGIEM), pirmie 10, kas pieteiksies būs tie laimīgie, kas ies uz LBAL REKORDU, labākajam tad tiks balvas gan no basketbola veikala b.a.L.L, gan LBAL !!!
Papildus NOLIKUMU par šo REKORDA DIENU atradīsiet LBAL mājas lapā, sadaļā b.a.L.L. REKORDA DIENA.
Tā kā visi gan kas tiek pie spēles laika LBAL, gan arī tie kas netiek pie tā būs motivācija sevi pierādīt šajās b.a.L.L. REKORDA DIENĀS, iegūt vērtīgas balvas un likt par sevi manīt vai atgādināt.

Kā viens no nākotnes LBAL un b.a.L.L. projekta plāniem ir ieviest LBAL turnīrā PEAK basketbola bumbas, šo varbūt nesasteigsim uz šo sezonu 2013/2014, bet centīsimies šo bumbas lietu ieviest LBAL SEZONĀ 2014/2015 !!

Šie ir pāris jauninājumi, kas mūs iesaistītos LBAL sagaida, centīsimies parūpēties par labākām cenām LBAL spēlētājiem basketbola veikalā b.a.L.L , tā kā sekojiet mūsu aktivitātēm !!

Piedāvājam, Jums, citātus par LBAL no basketbola veikala b.a.L.L. pārstāvjiem;

Kristapa Šteinberga:
“ esam priecīgi sadarboties ar LBAL, jo mūs uzrunāja aizrāva šīs līgas potenciāls, fanātisms un ieinteresētība attīstīt amatieru basketbolu Latvijā un ārpus tās. LBAL amatieru basketbolu paceļ pavisam citā līmenī, jo ne tikai nodrošina ar interesantām basketbola spēlēm sezonā, bet arī pievērš lielu uzmanību tam, kas notiek ārpus laukumiem: Komandu savstarpējās attiecības, dažādi pasākumi un rekordu dienas, līgas popularizēšana ārpus Latvijas robežām, pazīstamu basketbolistu, līgu un individuālās sagatavotības skolas piesaistīšana.
Finālsacensību aizvadīšana Arēnā Rīga, un, protams, iespēja cīnīties par tikšanu LBAL izlasē, kuras sastāvā būs iespēja sacensties ar dažādu valstu amatieru izlasēm internacionālā turnīrā. Pats labākais ir tas, ka līga negrasās apstāties pie sasniegtā un turpina sevi pilnveidot un attīstīt, jo potenciāls ir milzīgs.”

Ernests Moruss:
"„ Mēs esam entuziasti savā jomā un meklējam līzīgi domājošos, kam ir svarīga sporta attīstība un pozitīvu emociju radīšana Latvijas basketbolā, un tieši tāds ir LBAL projekts. Šī līga ir kļuvusi par vienu no spēcīgākajām amatieru līgām Latvijā, taču vēl būtiskāk ir fakts, ka šī ir vienīgā amatieru līga, kas piedalās turnīros starptautiskā līmenī un popularizē amatieru sportu kā tādu un nes Latvijas basketbola vārdu pasaulē."

Lielais paldies basketbola veikalam b.a.L.L. par atbalstu LBAL !!!!!

APSKATNIEKS

Komentāri
Zatlers
06.09.2013
16:25:05
Cerams, ka LBALs atradīs iespēju visām komandām izdalīt kaut pa dažām PEAK bumbām treniņprocesam.
lbal_info
09.09.2013
15:31:06
Pie šī jautājuma NOTEIKTI domāsim un strādāsim ! Paldies !
Reģistrējies, lai pievienotu komentāru
Citi apskati
Latvia (LBAL) vs Ukraine (ЛМ) - 64:89
Latvia (LBAL) vs Russia (НБЛ) - 99:86
LBAL IZLASE apņēmības pilna !
BK BINDERS GATAVI CĪŅĀM
Starptautiskā Amatieru Basketbola Līga ir oficiāli dzimusi ...
Vieta kur satikties !!
Labākie nāk palīgā labākajiem !!
„Agrafe” atbalsts LBAL
LBAL sadarbība ar Kristapu Valteru !!
LBAL sadarbība ar TBL
LBAL sadarbība ar ISBS
LIELAIS LBAL FINĀLS

1 | 2 | 3 | 4 [Tālāk] [Uz pēdējo]

2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017