Svētdiena, 20.08.17, 14:42
Sveicināti Viesis


Sākums | Reģistrācija | Ieeja | Kontakti | Sezona:
Vietnes izvēlne

Viens PRET Vienu

Rekorda diena

Mūsu komandas atbalsta

LBAL sveic dzimšanas dienā

Lapas statistika

LBAL sadarbība ar Kristapu Valteru !!

Sveiki visiem, kam interesē, kas notiek LBAL un kas notiek arī ap LBAL !!

Tad nu šoreiz ilgi gaidītais APSKATNIEKA apraksts par LBAL sadarbību ar vienu no labākajiem Latvijas saspēles vadītajiem, mūsu skatījumā, Kristapu Valteru !!!

Mēs kā amatieru basketbola līga, kas aktīvi darbojās Latvijā un arvien vairāk un vairāk arī ārpus Latvijas robežām, izlēmām, ka vajadzētu savā sistēmā pievienot kādu esošo vai bijušo valsts vienības TOP spēlētāju, lai popularizētu basketbolu amatieru vidū gan Latvijā, gan arī ārpus tās.

Viens ir tas, ka ne visiem mums amatieriem ir iespējas savas dzīves laikā satikt aci pret aci kādu savas valsts TOP basketbolistu un kur nu vēl ar to aprunāties.
Otrs, mums šķiet, ka Kristaps ir drusku tā kā piemirsts Latvijas basketbolā un daudzi gados jaunāki spēlētāji par Kristapa gaitām basketbolā zina arvien mazāk un mazāk, kaut gan Kristaps joprojām ir ļoti aktīvs un pieprasīts basketbolistu tirgū par ko liecina fakts, ka šo sezonu Kristaps aizvadīs Turcijas augstākajā līgas klubā TED Ankara Kolejiler, kura pagājušo sezonu noslēdza augstajā 7.vietā no 16. komandām !

Tāpēc mēs LBAL meklējām iespēju uzrunāt Kristapu Valteru, pret ko man ir liela cieņa un esmu vienmēr novērtējis viņa darbības laukumā, esmu viņa spēles piekritējs un skatos to ar baudu, varētu teikt ka Kristaps ir viens no, kādēļ pats sāku iemīlēt basketbolu.
Mērķtiecīgi darbojoties, mums radās iespēja uzaicināt Kristapu uz sarunu un apstāstīt, kas mēs LBAL esam, ko mēs daram un kādi ir mūsu nākotnes plāni un varbūt nu jau kopēji plāni iesaistot arī Kristapu !

Mūsu LBAL darbības principi Latvijā un ārpus tās, Kristapam likās ļoti interesantas, mērķtiecīgas un noderīgas priekš basketbolu kopumā un Kristaps piekrita ar mums sadarboties !

Kāda solās būt mūsu sadarbība :
- LBAL sekotājiem jau ir zināms tas, ka LBAL sadarbojās ar ISBS un tālāk turpinot šo virkni, iesaistot vienādi domājošos, iesaistījām arī Kristapu! Kristaps Valters sadarbībā ar LBAL piešķirs „KRISTAPA VALTERA STIPENDIJU” un dos iespēju kādam LBAL spēlētājam mācīties individuāli ISBS skolā 3 mēnešus !!!!
Šis spēlētājs tiks izlemts pēc LBAL 1.spēļu apļa, kas noslēdzās 2013 gada decembrī ar LBAL dalības komandu balsojumu un sekotāju balsojumu LBAL mājas lapā sadaļā LBAL JAUTĀ – tā kā nepalaidiet garām iespēju savam favorītam mācīties ISBS !!
- Plānojam, ka LBAL SEZONAS 2013/2014 labākais saspēles vadītājs nepaliks nepamanīts un noteikti viņam tiks kāda pārsteiguma un piemiņas dāvana no Kristapa Valtera pēc pavadītās sezonas Turcijas augstākajā līgā – BEKO TBL komandā TED Ankara Kolejiler.

Šie divi sadarbības virzieni ar Kristapu plānojās šajā LBAL SEZONĀ 2013/2014 un noteikti strādāsim ar Kristapu tālāk un domāsim jaunas idejas, kā Jūs iepriecināt un motivēt spēlēt BASKETBOLU, kas visus mūs šeit vieno !!!

Ļoti ceram uz ilgtermiņa sadarbību ar Kristapu, varbūt nākotnēs izdodās Kristapu piesaistīt LBAL IZLASES kolektīvam IABL (International Amateur Basketball League) turnīrā ..... !

Tā kā lūgums mums visiem, kas iesaistīti LBAL novērtēt to, ko dod mums Kristaps un to, ka viņš ir piekritis būt mūsu sistēmā ... mīlēt un cienīt ...... sekojam līdzi Kristapa aktivitātēm Turcijā un novēlam Kristapam veiksmīgu sezonu, centīsimies arī mūsu LBAL sociālajos tīklos informēt par Kristapa veikumiem Turcijā !

Paldies Kristapam Valteram un Jums visiem, kas - PAR LBAL !

Drīz tiekamies LAUKUMOS, jo nevaru sagaidīt LBAL sezonas sākumu !!

APSKATNIEKS

Komentāri
Andza15
19.08.2013
17:48:11
Vārds "Kristaps" ir pieminēts 27 reizes.. Autors nedaudz pārcenties..
Andza15
19.08.2013
17:49:09
Pēdējā rindkopā vien 4 reizes. Varēja jau pacensties pielietot mazliet vairāk epitetus.
lbal_info
19.08.2013
17:58:34
Paldies Andza15 pa komentāriem, ļoti novērtēju jebkuru komentāru šajā LBAL sadaļā.
Šajā aprakstā vairāk domas ir virzītas uz mūsu LBAL sadarbību ar Kristapu un diemžēl mazāk uzmanību pievēršam gramatikai un stilistikai .... kas varbūt bēdīgi bet tā pēc šāds raksts ir tikai LBAL lapā ! Paldies un gaidīsim komentārus no Jums biežāk !
Zatlers
19.08.2013
21:40:54
Pretrunīga personība, bet lai jau dod piķi, vajag izspiest pēc iespējas vairāk no viņa, malači - līga attīstās!
lbal_info
20.08.2013
10:55:29
Paldies "Zatler" par viedokli. Tā kā mēs LBAL neesam saskārušies ar K.Valtera sliktajām pusēm tad nevaram par to neko pagaidām spriest.
Šī būs abpusēja sadarbība un ieguvēji būs abās puses.
LIELS PALDIES par labiem vārdiem par LBAL !
Zatlers
21.08.2013
09:21:49
Jūsu sponsors pālī skandalējas: http://nra.lv/vakara-zinas/100782-valters-atkal-skandalejas-basketbola-fani-sasutusi.htm?
lbal_info
21.08.2013
11:47:44
Rakstiņš ir, jā, bet es personīgi darbojos pēc savas personīgās pieredzes principiem, tā kā šādas lietas mani neiespaido, manu mērķu realizēšanā !
steiga
28.08.2013
15:58:17
Nedaudz nesaprotu, kāpēc tik daudz negatīvi komentāri. Man, personīgi, prieks, ka lbal ir izdevies:
1) piesaistīt jaunus sponsorus,
2) popularizēt mūsu līgu,
3) ieviest jaunas idejas un realizēt tās dzīvē (ISBS, Valters)

Tas palīdzēs esošo komandu konkurencei , jaunu komandu piesaistīšanai un līgas vārdam kopumā...

Tā tik turpināt!
Reģistrējies, lai pievienotu komentāru
Citi apskati
Latvia (LBAL) vs Ukraine (ЛМ) - 64:89
Latvia (LBAL) vs Russia (НБЛ) - 99:86
LBAL IZLASE apņēmības pilna !
BK BINDERS GATAVI CĪŅĀM
Starptautiskā Amatieru Basketbola Līga ir oficiāli dzimusi ...
Vieta kur satikties !!
Labākie nāk palīgā labākajiem !!
„Agrafe” atbalsts LBAL
LBAL sadarbība ar Kristapu Valteru !!
LBAL sadarbība ar TBL
LBAL sadarbība ar ISBS
LIELAIS LBAL FINĀLS

1 | 2 | 3 | 4 [Tālāk] [Uz pēdējo]

2015/2016 sezonas PLAY-OFF MVP
Nauris Miezis
RUMBA/LSPA

LBAL APSKATNIEKS
Saturday afternoon for the second game of the round met Latvian and Ukrainian amateur teams.

Teams from Russia and Latvia confronted each other in the first game ..........


Ir jautājumi LBAL?

LBAL jautā?
Jūsu domas par GHETTO KABANA sacensībām, LBAL regulārā turnīra starplaikos ?
100%
0%
0%

Reģistrējies, lai nobalsotu.

ATBALSTĪTĀJI

SADARBĪBAS PARTNERI

LBAL © 2017